По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівРізновиди гофрокартону і його використання

18 липня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


Гофрокартон Гофрокартон розрізняють по кількості шарів, які він містить. Найпоширеніший тип – це тришаровий гофрокартон. Він складається з одного гофрованого шару і двох зовнішніх плоских шарів картону. В основному він застосовується для упаковки продукції, що не вимагає тари високої міцності. Упаковка з п'ятишарового гофрокартону здатна витримати значні навантаження, і навіть недбале відношення. Така тара може використовуватися, наприклад, для перевезення меблів. Для упаковок високої міцності застосовують семишаровий гофрокартон. Це оптимальний варіант для перевезення крихких предметів. Таким чином, для кожного виду продукції можна підібрати відповідну упаковку. Гофрокартон, що складається з трьох шарів і більше, є жорстким картоном і виготовляється тільки в листах. Листовий гофрокартон – це матеріал для виробництва гофроупаковки. Також листовий картон може використовуватися в побуті і в різних галузях промисловості. СЬогодні гофоркартон пропонують багато магазинів. Також можна скористатися для цього інтернетом, наприклад, купить гофрокартон на Liderpak.com.ua.

На картонну коробку можна без проблем нанести багатоколірний друк. А це великий плюс для виробників різної продукції. Адже вони мають можливість зробити упаковку для свого товару привабливішоюї і приємнішою для споживачів. В умовах конкуренції ця властивість упаковки дуже важлива.

Останнім часом росте попит на упаковки з мікрогофрокартону. Це тришаровий гофрований картон. Особливо широко мікрогофрокартон використовується в торгівлі, косметичній, фармацевтичній і харчовій промисловості. Мікрогофрокартон володіє унікальними властивостями. Він тонкий і практичний. Такі упаковки часто використовуються для подарунків. Мікрогофрокартон вирізняється меншою товщиною і міцністю. Оскільки його товщина невелика, то з нього можна зробити маленькі коробочки. Основне призначення цієї упаковки – додання товару привабливого зовнішнього вигляду. Для створення барвистих упаковок з мікрогофрокартону використовується метод каширування. За допомогою цього методу на мікрогофрокартон наклеюється аркуш крейдованого глянсового паперу з кольоровим зображенням. Таким чином, можна створити оригінальний дизайн упаковки.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість