По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівГосподареві на замітку: додаткове устаткування до мотокультиватора

18 липня 2012 року. Автор: Алла ТОПОРІВСЬКА


Мотокультиватор Фрези – основний інструмент мотокультиватора (мотоблоку). У більшості моделей вони виконані у вигляді двох, чотирьох або шести легкознімних секцій. Міняючи їх кількість, підбирають необхідну ширину обробки. Якщо грунт важкий, глинистий, то кількість секцій треба зменшити. Глибину обробки задає регульований сошник – міцна металева смуга, що вертикально закріплюється в задній частині мотокультиватора. Максимальну глибину обробки визначає діаметр фрез.

Крім стандартних фрез, мотокультиватори (мотоблоки) можна додатково оснастити навісним устаткуванням, що істотно розширює можливості агрегатів. Це додаткове навісне устаткування продається окремо, тому при виборі культиваторів треба порівнювати не тільки їх технічні характеристики, але і їх комплектацію, а також сумісність з додатковим устаткуванням.

Транспортні колеса полегшують перевезення і можуть замінювати сошник. Зазвичай культиватор постачається в комплекті з ними, але якщо в штатну комплектацію входять пневматичні колеса, то транспортні найчастіше відсутні. Тоді варто додатково придбати транспортні колеса. Адже колеса транспортные обеспечат мобильность мотоблока.

Колеса з пневматичними шинами надягають замість фрез. Вони застосовуються при використанні навісного устаткування і причепа.

Металеві колеса з грунтозачепами. Складність оранки легким культиватором полягає в його малій вазі і, як наслідок, в малому тяговому зусиллі. Для збільшення його тягового зусилля передбачені спеціальні металеві колеса з грунтозачепами. Вони значно важчі від пневматичних, а великі рідкі грунтозачепи не забиваються землею в процесі роботі.

Ланцюги протиковзання на колеса призначені для збільшення тягового зусилля, але менш ефективні в порівнянні з металевими колесами з грунтозачепами, зате вони компактніші і дешевше коштують.

Обважнювачі для коліс. Якщо мотокультиватор дуже легкий, для забезпечення великого тягового зусилля його можна обважнювати додатковими вантажами.

Плуг необхідний для орних робіт тим, хто займається вирощуванням картоплі. При відповідному навику за допомогою плуга можна закопувати картоплю весною і викопувати восени. Залежно від конструкції плуга відкидання землі буває на один або на два бокни. Добре виготовлений і налаштований плуг самозаглиблюється при русі.

Борона. Після оранки залишаються величезні грудки землі. Їх необхідно розбити і розрівняти. Для цього і призначена борона, дискова або із зубами (пальчикова). Підгортальник (плуг-підгортальник) – плуг з V-видим лемішем. З його допомогою роблять борозни для посіву овочів (картоплі, квасолі, гороху, цибулі) і підгортають картоплю після посадки.

Картоплекопалка. Процес викопування картоплі – один з найважчих етапів сільськогосподарських робіт. Для цієї мети можна використовувати плуг, але робота з ним важка і часто приводить до руйнування коренеплодів. Набагато кращий варіант – спеціальна картоплекопалка. Вона піднімає грунт разом з коренеплодами, земля обсипається, а картопля виявляється на поверхні.

Косарка. Мотокультиватором (мотоблоком) не тільки обробляють землю, але і косять траву, використовуючи косарки двох основних типів: ножові і роторні. Роторні косарки – ефективніші, а ножові, у свою чергу, – маневреніші (ними зручніше косити між дерев і кущів).

Аератор проколює отвори в грунті, щоб забезпечити доступ кисню, вологи і добрив до коріння газонної трави.

Роторна щітка – насадка, що дозволяє швидко і ефективно підмести велику територію (як асфальтові доріжки, так і газон). Справиться вона і з снігом, який щойно випав.

Ніж-відвал. Іноді потрібно пересунути купу піску або зняти шар грунту, а найчастіше – снігу. Махати лопатою довго і утомливо, викликати бульдозер – дорого, та і на маленькій ділянці він буде, як слон в посудній лавці. У власника важкого мотокультиватора (мотоблоку) є інший вихід – навісити ніж-відвал. Звичайно, справжній бульдозер не вийде, оскільки дуже мала вага, але з невеликими купами сміття він цілком справиться.

Шнекороторний снігоприбирач. Сніг можна відсунути убік відвалом ножа, а остаточно очистити поверхню за допомогою щітки. Але коли снігу багато, краще скористатися спеціальним шнекороторним снігоприбирачем. Сталевий шнек із зубами перемелює замети, навіть ті, які злежалися і обледеніли, при цьому сніг викидається убік на відстань до 20 метрів.

Причіп. Для перевезення вантажів до мотоблоку приєднують візок вантажопідйомністю від 200 до 500 кг. Кузов у нього, як правило, самозвал або перекидається. Візок забезпечений гальмами і сидінням оператора, а іноді і світлотехнікою.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість