По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівІнвестиції в світову нерухомість досягли $103 мільярдів

18 липня 2012 року. Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ


За підсумками звітного періоду всі регіони продемонстрували зростання щодо попереднього кварталу

Інвестиції у нерухомість Обсяг прямих інвестицій в комерційну нерухомість в першому кварталі 2012 року збільшився на 10 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 103 мільярди доларів. Експерти «Даліз-Фінанс» відзначають, що попередні дані, одержані в результаті аналізу ринків нерухомості в більш ніж 60 країнах, свідчать про позитивну динаміку ринку.

За підсумками звітного періоду всі регіони продемонстрували зростання щодо попереднього кварталу, причому в Північній і Південній Амеріках збільшення склало 33%. В порівнянні з показником 2-го кварталу 2011 року зафіксовано зниження на 6%.

Обсяг інвестицій за перше півріччя 2012 року скоротився на 9% у порівнянні з рівнем аналогічного періоду 2011 року, але збільшився більш ніж на 50% до рівня першого півріччя 2010 року. Згідно попереднім прогнозами, сукупний обсяг інвестицій за 2012 рік складе близько 400 мільярдів доларів. Докладніше з даними щодо інвестицій у нерухомість можна ознайомитися на сайті http://daliz.com.ua/.

На відміну від нестабільної ситуації першої половини 2010 року, зараз інвестори налаштовані набагато оптимістичніше, що відображається на обсязі операцій – зростання більш ніж на 50% до першого півріччя 2010 року, відзначають експерти.

Коментує Артур де Хааст, керівник групи світових фінансових ринків і інвестицій: «Попит на якісну комерційну нерухомість з хорошим місцерозташуванням як і раніше високий у всьому світі, про що свідчить зростання транзакцій в минулому кварталі. У світлі постійного скорочення прибутковості інших активів, преміальна комерційна нерухомість є привабливою для багатьох інвесторів. Навіть в Європі, в поточних умовах економічної нестабільності, ми продовжуємо спостерігати стійкий попит на кращі активи».На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість