По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівРеєстрація нерухомості в Україні стане простішою і дорожчою

18 липня 2012 року. Автор: Марта БОРУСОВА


Нотаріальне завірення Реєстрація земельних ділянок і нерухомого майна буде простішою. З 2013 року нотаріуси зможуть реєструвати майнові права так само, як і Міністерство юстиції. За такі спрощення доведеться заплатити більше - покупці нерухомості заплатять набагато більше нотаріусам, оскільки для останніх буде підвищена сума мінімальної страховки у 7 разів.

Законопроект № 10365, який регулює правила реєстрації майнових прав був прийнятий Верховною Радою 4 липня. Згідно з новими правилами, з 1 січня 2013 року віс нотаріуси матимуть доступ до держреєстру майнових прав, щоб користуватися ним для звірки і реєстрації договорів купівлі-продажу нерухомості. При цьому не важливо, для яких цілей буде використовуватися нерухомість: чи як помешкання, або, скажімо, як торговий заклад чи офіс.

Коли закон набуде чинності, БТІ повинно буде передати свої повноваження з реєстрації прав оренди або купівлі на нерухоме майно Міністерству юстиції. Передача цих прав повинна була відбутися ще у 2012 році, але депутати наприкінці 2011 року відклали це рішення на рік.

Деякі фахівці обурюються новими правилами, оскільки тепер нікому буде перевірити технічні паспорти на об'єкти і їх легальність. Раніше ця функція була на БТІ.

Окрім юристів зареєструвати права на майно зможе державний кадастровий реєстратор. Для реєстрації документи можна буде подавати в паперовому і електронному вигляді.
Джерело: buswm.net


На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість