По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівШтабелер ручний гідравлічний - особливості і застосування

18 липня 2012 року. Автор: Юлія ДАХНОВА


Штабелер Ручні гідравлічні штабелери є одним з найбільш затребуваних видів складської техніки. Такий штабелер забезпечений висувним вантажопідйомником, який називається вилами, і ручним гідравлічним домкратом, за допомогою якого здійснюється підйом вантажів. Управління гідравлічним штабелером на різних моделях може здійснюватися за допомогою ручного або ножного приводу.

Ручний гідравлічний штабелер володіє вантажопідйомністю від півтони до 2 тонн. Підйом вантажів може здійснюватися на висоту до 3 метрів. Проте частіше він використовується для підйому вантажів на меншу висоту (близько 1,5 м).

В порівнянні з іншими видами штабелерів, якщо йдеться штабелеры ручные гидравлические высокого качества, то вони вирізняються безпекою при роботі із займистими і вибухонебезпечними вантажами, оскільки відсутність електрифікації гарантує відсутність іскр і електромагнітного поля. З цієї ж причини гідравлічні штабелери характеризуються високою економічністю, а невелика кількість складних елементів в їх конструкції робить ці агрегати простим і надійним в експлуатації.

Штабелер гідравлічний оптимальним чином підходить для переміщення вантажів на короткі відстані в складських приміщеннях з неінтенсивним графіком роботи і для навантажувально-розвантажувальних робіт на транспорті.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість