По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівКрасноярська автошкола для інвалідів стала міжрегіональною

19 квітня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Курси водіння Людмила Яровикова вже давно мріяла сісти за кермо автомобіля. У неї маленька дочка, немає ноги і без транспорту ніяк. Але вивчитися водити машину ніяк не виходило.

"У Хакасії немає автошколи і не планується. Я зверталася в ГІБДД Хакасії, мені була відповідь, що на сесії депутати розглянули. Мало хто звертається, тому вони не планують", - розповіла курсант Людмила Яровикова.

В основу вивчення автосправи у сусідньому регіоні поставили прибуток. А тим часом, вже накопичений колосальний досвід в підготовці інвалідів, які часто ставали першокласними водіями.

У радянські часи державна машина працювала чітко. Водінню інвалідів навчали абсолютно безкоштовно, та ще і раз в сім років видавали ключі від нових автомобілів. Тепер ситуація змінилася з точністю до навпаки: у Сибіру така автошкола лише одна.

Людмилі довелося їхати вчитися до Красноярська. Тут автошколу створили за ініціативою губернатора Льва Кузнєцова ще минулого року. Інструктори говорять, що учні цієї групи вирізняються особливою дисципліною. Жодного заняття не пропускали навіть іногородні. Ніяких поблажок немає - на дорозі всі рівно. Єдине, про що жалкують люди - недосконалість учбової техніки.

Яків Пньов, инструктор по вождению: "Мені один з учнів сказав: покажіть мені магазин, де можна купити третю руку. Для того, щоб утримувати і кермо, і зчеплення, і газ, і гальмо".

Проте, вже підготовлено двадцять водіїв-інвалідів. Швидше за все, з інших регіонів курсантів буде більше. Тому надалі теоретичну частину курсу планується викладати з використанням дистанційної форми навчання - просто з домашнього комп'ютера. Так люди витрачатимуть на навчання менше грошей.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість