По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівМосковських вуличних торговців змусять заховати холодильники

19 квітня 2012 р. Автор: Аліна НЕДЕЛІНА


Кіоск у Москві У Москві продовжаться роботи з приведення у порядок дрібнороздрібної вуличної торгівлі. Не пізніше липня 2012 року у російській столиці повинні бути ліквідовані майже 3 тисячі наметів і кіоскків. Торгові точки, що збережуться, отримають новий вигляд – Москомархітектури розробив кіоски нового зразка, які матимуть встроенный холодильник і підприємців зобов'яжуть їх купувати. Крім того, торговцям прохолодними напоями майбутнім літом заборонять виставляти холодильники на вулицю.

Раніше була розроблена нова схема розміщення об'єктів дрібнороздрібної торгівлі у Москві. Вона передбачає розміщення на території міста 9,6 тисяч об'єктів дрібнороздрібної торгівлі. З них 6,4 тисяч одиниць - об'єкти, що зберружуться, а 3,2 тисяч - нові об'єкти (по ділянках для них йдуть торги). При цьому майже 3 тисячі існуючих наметів підлягає зносу. Їх власникам пропонується подати заявку на нові торги.

З метою впорядковування вуличної торгівлі міська влада має намір змінити зовнішній вигляд кіосків. У Москві вже з'явилися торгові точки нового зразка - влітку 2011 року на Тверській вулиці був встановлений кіоск «Класика», розроблений Москомархітектурою.

Підприємці не поспішають замінити свої старі споруди на новинку – скаржаться на її дорожнечу (до 500 тисяч рублів) і недешеве обслуговування. Багатьом також не подобається організація торгового простору і вітрин.

«Нові вимоги до зовнішнього вигляду нестаціонарних торгових об'єктів значно збільшать витрати на виробництво і обслуговування, - зазначається у матеріалах Громадської Експертної Ради з питань споживчого ринку Росії. - Вартість самого кіоску зросла з 280 до 500 тисяч рублів. Крім того, нові торгові модулі, далекі від ідеалу. Часто площа цих об'єктів не дозволяє нормально вести підприємницьку діяльність».

У 2012 році власників кіосків чекає ще одна незручність – влада Москви вирішила заборонити виставляти на вулицю холодильники з морозивом і прохолодними напоями.

«Досі холодильники могли розміщуватися негласно власниками кіосків поряд з їх об'єктами. Це неправильна практика, вона заважає проходу городян і псує зовнішній вигляд столиці. Після того, як почалася реформа галузі, елементом якої є і зовнішній вигляд, подібне стало неприйнятне», - повідомив заступник керівника департаменту торгівлі і послуг столиці Микита Кузнєцов.

Можливо, позбавитися холодильників до нинішнього спекотного сезону не вдасться. У зв'язку з цим виробники прохолодних напоїв звернулися до Департаменту торгівлі з проханням встановити перехідний період на 2012 рік для виконання нової вимоги. «Ми це обговорюємо, рішення поки що не ухвалене», - пояснив Ковалів.

До речі, Москомархітектурою розроблені і моделі намету з вбудованими холодильниками. Але поки що невідомо, коли нові торгові об'єкти опиняться на московських вулицях.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість