По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівБі-Бі-Сі зняла документальний фільм про електромонтера «Псковенерго»

19 квітня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Андрій Краснов У Опочецькому районі Псковської області пройшли телевізійні зйомки документального сюжету про те, як дугостійкий спецодяг врятував життя і здоров'я електромонтеру ОВБ філіалу ВАТ «МРСК північного Заходу» «Псковенерго» Андрію Краснову.

Розповідь про цю історію стане частиною навчально-наукового фільму британської широкомовної корпорації ВВС, присвяченого технологіям захисту від термічних ризиків персоналу підприємств електроенергетики.

Режисер картини Ентоні Вонк назвав інтерв'ю з героями картини з провінційного російського міста Опочка одним з найпроникливіших і найщиріших за всю історію його кар'єри. Події того дня художник-документаліст попросив описати самого Андрія Краснова, а також його колегу Олексія Васильєва і дружину Ольгу. Крім цього, у фільмі будуть показані технологія розробки волокон NOMEX і KEVLAR компанії «Дюпон», які використовуються при виготовленні тканин дугозахисних костюмів, а також їх випробування на стійкість до електродуги (у установці «Арк-Мен») і дії відкритого полум'я (в установці «Термо-Мен») в європейських наукових випробувальних центрах. Крім того, свої коментарі з питань профілактики електротравматизму і нормативно-правового регулювання в цій сфері дадуть представники Міненерго Росії.

Випадок, що зацікавив телекомпанію, відбувся 7 квітня 2011 року. При проведенні оперативних перемикань на підстанції 110/10 кВ «Ляпуни» електромонтер оперативно-виїзної бригади Західних електричних мереж «Псковенерго» Андрій Краснов потрапив під дію електричної дуги.

Перед початком робіт Андрій Краснов пройшов передзмінний контроль-допуск, передробочий тренаж, перевірив справність захисних засобів і пристосувань. У момент виконання роботи поряд з небезпечною ділянкою знаходився диспетчер Олексій Васильєв, який контролював правильність ходу виконання оперативних перемикань.

При відключенні роз'єднувача ОР-110 Опочецька-4 відбувся злам колонки у підстави опорно-стрижньового ізолятора. Документально зафіксовано, що на 1,9 секунди електромонтер опинився під впливом електричної дуги. За розрахунками фахівців, її потужність склала 130 МВА. Фактично ця величина співмірна з електричним розрядом блискавки. Відомо, що температура електричної дуги може досягати 3500 градусів Цельсія, у ній плавляться більшість найбільш тугоплавких речовин.

У цьому випадку життя і здоров'я співробітника «Псковенерго» з 15-річним стажем роботи в енергокомпанії врятували правильні дії і наявність комплекту спецодягу, стійкого до дії електричної дуги.

Відзначимо, що термостійкі костюми російської компанії «Енергоконтракт» для оперативного персоналу «Псковенерго» купує з 2003 року. Згідно з типовими галузевими нормами, персонал отримує як літні, так і зимові костюми. У комплект робочого одягу для захисту від дії електричної дуги входять також термостійкі рукавички, спецобувь, підшоломник, каска, натільна білизна та ін.

Нові комплекти в енергокомпанію поступають щорічно замість застарілих костюмів. У 2012 році філіал ВАТ «МРСК північного Заходу» «Псковенерго» планує виділити 34,4 млн. рублів на придбання дугозахисного спецодягу для персоналу.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість