По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Могильові працює кращий в Білорусі кухар суші

19 квітня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Суші Відкритий чемпіонат серед кращих білоруських кухарів суші «Суші-битва» пройшов у Мінську. У майстерності готувати суші змагалися кращі білоруські кухарі з Мінська, Гомеля, Вітебська, Могильова. Могильов на «Суші-битві» представляв Сергій Ловчиновський з «Віднось суші» - він за підсумками двох конкурсів битви і був визнаний кращим суші-майстром в Білорусі.

Суші-битва складалася з двох конкурсів. У першому учасники повинні були надати приготовані наперед арт-композіції з суші – оцінювалися оригінальність композиції і майстерність її приготування. Так, мінське «Мон кафе» представило композицію, стилізовану під голу дівчину, на тілі якої – як на тарілці – подаються суші. Могильовський суші-кухар Сергій Ловчиновський створив арт-композіцию «Інь-Ян» - дракона, зібраного з готових роллів і деяких компонентів, які використовуються для приготування суші.

Другий конкурс – безпосередньо суші-битва. За одну годину з однакового набору продуктів кухарі повинні були приготувати суші – тут оцінювалася якість готової продукції. Ловчиновський готував нігірі і темакі.

До складу жюрі входило 5 осіб – кращі кухарі Білорусі, голова «Білоруської асоціації кулінарів» і представник Посольства Японії в Республіці Білорусь. Кожний з членів жюрі виставляв бали, за сумою яких і був визначений переможець.

- Участь у таких конкурсах дає розуміння того, на якому рівні знаходиться культура суші в Білорусі, - вважає співвласник «Віднось суші» Максим Корсаков. – Дозволяє нам не знаходитися в якомусь вакуумі, а розвиватися далі.

На сьогодні в «Віднось суші» працює 5 кухарів, у кожного своя специфіка. Сергій Ловчиновський – шеф-кухар закладу. Він займається приготуванням суші вже понад п'ять років.

- У нас шеф-кухар – це людина, яка ставить нашу кухню і навчає наших працівників, - розповідає Максим. – Навчання починається з того, що кухар вчиться, як правильно варити рис для суші, - на це може піти цілий місяць. Потім він вчиться, як правильно робити заготовки, наприклад, нарізувати рибу, щоб її можна було покласти у суши набор , потім починають вчитися крутити прості ролли: каппа макі, авакадо макі – ролли з одним інгредієнтом. У когось виходить відразу, комусь доводиться витратити на це більше часу. Для того, щоб просто уміти щось приготувати – довго вчитися не потрібно. Для того, щоб стати самобутнім кухарем, який може не просто приготувати за папірцем, який дали, але і щось винайти – потрібно вчитися дуже довго і, напевно, це не кожному дано.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість