По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівПредставлені нові сенсорні вимикачі

19 квітня 2012 р. Автор: Василь КОРБУТ


Сенсорний вимикач Німецька компанія Gira представила нову модифікацію сенсорного вимикача Gira 3.

Якщо пристрій Gira 3 Basis володіє набором базових функцій (виключення, светорегулірованіє, виклик і запам'ятовування «світлових» сцен, а також управління жалюзі), то функціональні можливості Gira 3 Komfort значно ширші. Ці сенсорные выключатели мають вбудований температурний датчик і триколірний світлодіодний індикатор. Колір індикатора конфігурується для кожної клавіші, причому він може бути пов'язаний з об'єктом статусу при отриманні аварійних повідомлень, наприклад, таких як загроза вітру.

Пристрій Gira 3 Plus дозволяє не тільки регулювати температуру в приміщенні, але і демонструвати її значення на високоякісному дисплеї, а також відображати різні події системи. Можливе підключення зовнішнього датчика температури, наприклад, для теплої підлоги. На кожній клавіші є два світлодіоди, які показують статус вимикача і дозволяють легко знаходити його в темноті.

Тим часом бельгійська фірма Вasalte на виставці L&B продемонструвала декілька варіантів сенсорних KNX-вимикачів у прекрасному дизайні. Є вироби в металі, шкірі і навіть склі. Кількість клавіш від 1 до 4.

У всіх вимикачів є світлодіодне підсвічування з програмованим кольором свічення. Фірмою придуманий цікавий варіант управління – торканням одним пальцем викликається одна команда, двома – інша. Також вимикачі спрацьовують при торканні збоку. На кожне спрацьовування світлодіоди світять різним кольором. Більше того, якщо доторкнутися і потримати палець подовше, то світлодіод підсвічування змінить колір ще раз – таким чином викликається світлова сцена. До речі, якщо вас цікавить прокат авто в Киеве, на сайті фірми car-sharing.dp.ua є флеш-презентація, що демонструє реальну роботу.

Ще один цікавий пристрій – вимикач з дисплеєм. Він має ті ж розміри, що і звичайний вимикач, але посередині нього розташований текстовий 1,7 дюймовий OLED дисплей приємного біло-блакитного свічення. Текстові повідомлення підтримуються і на кирилиці. Крім того, є вбудований температурний датчик і 4 сенсорні майданчики для управління і переходів по меню.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість