По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівОсобливості ліцензування будівельних робіт в Україні

19 грудня 2012 року. Автор: Віктор ЗІНКЕВИЧ


Спорудження будинку Ліцензія на будівництво потрібна суб'єктам господарської діяльності, які мають намір (а головне бажання і можливості) займатися будівельними роботами. Зводити житлові чи господарські приміщення, проводити облаштування будівель у середині, можна лише з дозволу держави. В усіх інших випадках ваша діяльність буде незаконною і постраждати від таких протиправних дій можуть як виконавець так і замовник робіт. Суха і безкомпромісна юриспруденція говорить, що будівельні ліцензії потрібні при зведені об'єктів архітектури, які за своєю складністю належать до IV і V категорії складності. Відповідні дозволи видаються таким державним органом, як Державна архітектурна будівельна інспекція України.

Аби підприємці змогли отримати ту чи іншу ліцензію на проведення будівельних робіт сьогодні можна обійтися без сторонньої допомоги (існують Інтернет-ресурси, які нададуть усю необхідну для цього інформацію) або звернутися до посередників. Юридичні фірми, наприклад, займаються оформленням відповідних дозволів. На веб-сайті Державної архітектурної будівельної інспекції не знайдете потрібного дороговказу, хоча саме там (враховуючи декларації вищого державного керівництва щодо полегшення життя підприємцям) мали б бути найбільше зацікавлені у полегшенні життя підприємцям будівельної галузі.

Отже, ліцензія на будівництво видається державним органом терміном на п’ять років. Усі необхідні документи вам повинні видати протягом 30 робочих днів. Для початку необхідно надати назву, місцезнаходження та банківські реквізити юридичної особи. Також необхідні: виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, інформація про наявність структурних підрозділів, матеріально-технічної бази та види будівельної діяльності, а також копії документів, що засвідчують право на власність.

Перед тим, як подавати відповідні документи, звичайно ж треба визначитись з формою власності вашої будівельної фірми, зареєструвати її та визначитися з переліком видів будівельних робіт, які маєте намір виконувати – так званий кодифікатор робіт. До кодифікатора треба ставитися серйозно. Краще спочатку заявити меншу кількість робіт, аби потім не страждати від проблеми неосяжності неосяжного (якби сказав Козьма Прутков).

Якщо виникають питання по ходу просування процесу під назвою „ліцензія на будівництво”, заходьте в інтернет, там, на відповідних форумах, можете отримати підказки…На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість