По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівІсландія може стати першою країною Західної Європи, яка запровадить цензуру проти інтернет-порно

19 лютого 2013 року. Автор: Еліна БЛЕДАНС


Цензура проти порно Уряд Ісландії за ініціативою МВС країни створив робочу групу, яка займеться розробкою закону про повну заборону інтернет-порнографії на території острова. Якщо закон буде прийнятий, Ісландія стане першою демократичною країною, яка запровадить інтернет-цензуру у сфері порнографії.

«Ми хочемо захистити перш за все наших дітей і молодь. Одна її частина, надивившись порно, скоює сексуальні злочини, інша стає їх жертвами. Крім того, ми хочемо показати всьому світу, що виступаємо проти сексуальної експлуатації людей, яких порноіндустрія втягнула у свої мережі», – прокоментував створення робочої групи міністр внутрішніх справ Ісландії Огмундур Йонассон.

У 2010 році в Ісландії були заборонені стриптиз-клуби, а зараз, на думку міністра, настала черга ударити по голих тілах у віртуальному просторі. Передбачається, що закриватимуться IP-адреси сайтів, які поширюють заборонену продукцію, а також не можна буде оплачувати ісландськими кредитними картками послуги, що надаються порно-сайтами на грошовій основі. Сьогодні такі обмеження існують лише в декількох близькосхідних державах. Останнім поповненням в цій групі став Єгипет, Верховний Суд якого під тиском організації «Братів мусульман» зажадав наприкінці минулого року в уряду вжити практичних заходів для закриття «аморальних сайтів». Часткова інтернет-цензура пов'язана з серйозними технічними труднощами, адже більш третини світового інтернет-трафіку припадає на сайти еротичного і порнографічного змісту. «Що ж до технічних шляхів його реалізації, то якщо наша цивілізація змогла послати людину на Місяць, то перекриття небезпечнихсайтів в Інтернеті не повинно становити нерозв'язної проблеми», – заявила радник міністра внутрішніх справ Халла Гуннарсдоттір.

Критики урядової ініціативи вказують перш за все на два аспекти, які не врахували охоронці моралі. По-перше, існує багато міжнародних досліджень, що доводять, що обмеження доступу до порно в Інтернеті призводить до зростання кількості злочинів сексуального характеру. Потенційні гвалтівники, які не мають можливості «розрядитися», сидячи перед екраном комп'ютера, виходять з будинку на пошуки жертв з плоті і крові. Друге, і куди істотніше заперечення, носить економічний характер. Ісландії доведеться розпрощатися з мрією про перетворення в «журналістський офшор», куди потягнуться переслідувані компанії зі всього світу. Секс і порно так тісно переплелися з іншою інформацією в світовій павутині, що навряд чи хтось зважиться відкрити свою інтернет-сторінку на «найбільш моральному острові у світі».На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість