По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон Читати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівПовітряне будівництво: зводимо замки, арки і багато що інше

20 липня 2012 року. Автор: Аліна НЄДЄЛІНА


Оформлення повітряними кульками Колись прикрашування приміщень повітряними кульками зводилася до розвішування яскравих іграшок по кутах. Виходило весело і вважалося красиво. Потім декоратори придумали гірлянди і арки, прикрашування приміщень кульками отримало сенс і навіть якусь форму. Сьогодні фантазія фахівців не обмежена практично нічим і урочисті заходи прикрашають вражаючих розмірів і форм хитромудрі конструкції.

Зрозуміло, існують своєрідні шаблони: для тої чи іншої події використовують тематичні декорації. Наприклад, на весіллях в залах розвішують серця і обручки з кульок. Хто сміливіший, встановлює навіть символічні фігури нареченого і нареченої. До речі, радимо також звернути увагу на мезонити Киев, щоб вігдядати більш красивою і привабливою в урочисті миті. На новорічних корпоративах в залах можна побачити не тільки повітряні сніжинки і зірочки, а і цілі надувні ялинки, зібрані з великої кількості зелених, сріблястих або золотих кульок.

Різноманітність конструктивних і колірних рішень дозволяє використовувати кульки не тільки як декорації, і як рекламний матеріал. Доречним тут є і друк на кульках: ефект, який мають підписані і розмальовані логотипами кульки, порівнянний з результативністю друкованої рекламної продукції.

Як роблять повітряні декорації?


А й справді, як декораторам вдається створити легкі ажурні конструкції, які, проте, не падають, не руйнуються і не розсипаються на частини, що здаються невагомими? Секрет простий — для будь-якої конструкції насамперед виготовляють каркас, а вже потім на нього кріплять всі деталі конструкції. При цьому чим складніша «робота» чекає декорацію (погодьтеся, є різниця — стояти в просторому провітрюваному приміщенні чи в невеликому клубі, де задушливо, накурено і багато людей норовить збити конструкцію плечем), тим більше міцним повинен бути каркас. А вже якщо конструкції належить стати зовнішньою рекламою<, наприклад, заклично махаючим рукою Мікки Маусом над входом в піцерію, то тут і зовсім доводиться створювати шедевр інженерної думки.

З каркасом розібралися. А які кульки використовують для декорацій? Найнадійніші і недорогі — латексні кульки, наповнені повітрям. Для вуличних композицій кульки покривають спеціальним складом, Hi-Float, який захищає латекс від дії сонячних променів і продовжує життя всієї конструкції в цілому. Нанесення цього складу дозволяє довше зберегти і друк на кулях, що має велике значення для реклами. Але навіть і з покриттям фігури не рекомендують виставляти на відкрите сонце: кульки вигоряють, тоншають і швидко лопаються.

В деяких випадках для декорацій використовують кульки з фольги. Ці вироби відрізняються підвищеною міцністю і не так сильно схильні до механічних пошкоджень і дії ультрафіолету, як латексні кульки. В той же час, блискучі яскраві фольговані кульки вимагають особливої обережності в дизайнерському підході: конструкція з них ризикує стати дуже помітною і блискучою, що в деяких випадках справляє відштовхуюче враження.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість