По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЯпонія внесла істотні зміни у візову анкету

21 травня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Японія Починаючи з 1 березня поточного року, Японія внесла зміни формат анкет, які слід подавати консульський відділ для оформлення документів на в'їзд.

Як повідомили представники консульського відділу посольства Японії в Росії, нова анкета не містить жодного слова по-російськи: весь текст документа складений тільки на англійській мові. Більше того, відповідати на запитання анкети доведеться також тільки на англійській. На відміну від старого формату, в новій анкеті міститися додаткові питання відносно фактів судимості, випадків депортації та інших проблем із законом у претендента на отримання японської візи. Причому ці зміни торкнулися не лише Росії, але й України та Білорусі.

Як стало відомо із слів співробітника консульства, таке розпорядження надійшло від МЗС Японії з метою спрощення процедури оформлення для співробітників консульської служби.

Проте існує ймовірність того, що багато російських туристів задумаються про свої перспективи відвідин Країни сонця, що сходить, оскільки їх рівень англійської мови може виявитися недостатнім для безпомилкового заповнення анкети. В цьому випадку співробітники консульства рекомендують звертатися по допомогу в бюро переводов Киев це, Москва чи Мінськ. Природно, такий крок буде пов'язаний з додатковими витратами, що негативно позначиться ну популярності японського напряму серед російських туристів, що зазнають труднощі з англійською мовою.

За інформацією консульського відділу, новий бланк анкети доступний на сайті консульства.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість