По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУкраїнці за останні півтора року майже не купують наукові книги

21 травня 2012 р. Автор: Олена ДУДА


В Україні система не дозволяє ефективно вкладати державні гроші у видання книг

Покупець у книжковому магазині Жителі України практично перестали купувати наукові книги, повідомив генеральний директор державного видавництва «Наукова думка» Національної академії наук України Ігор Алексєєнко.

Він підкреслив, що в Україні система не дозволяє ефективно вкладати державні гроші у видання книг. «У нас якщо йде мова про державну програму «Українська книга», то експертна комісія розглядає пропозиції видавництв і ухвалює рішення, що видавати. Світова практика – ці гроші йдуть не через міністерство, а в бібліотеки. І хто краще від бібліотеи знає, на які книги є попит і які треба видавати?», - сказав Алексєєнко.

Він розповів, що у видавництві «Наукова думка» працює понад 90 фахівців і видавництво не має права залучати до співпраці редакторів із сторони за договором, здешевлюючи свої витрати.

«Через це видавничі витрати на книгу 300 екземплярів обсягом 160 сторінок будуть близько 3000-3500 євро. Це буде собівартість книги. Але з цих грошей видавництво бере 1500-1700 євро, все інше – це вартість поліграфії, - розповідає про ціни державних видавництв Ігор Алексєєнко. - У нас при видавництві є книжковий кіоск, невеликий магазин-склад, через який ми пов'язані зі всією Україною. До нас люди приходять за книгами за ціною видавництва. Крім того, ми продаємо свої книги через книжный магазин Empik. І цей магазин для нас є барометром купівельної спроможності населення. Так от, там, де ми заробляли 100 гривень (приблизно 9 євро), зараз куплять в кращому разі хоч би на 20 гривень (приблизно 1,9 євро), і ми вже ради».

Він говорить, що, виходячи з того, що більшість населення України – це практично жебраки, то люди зараз думають про те, як одягнутися, як дітей утримувати, і їм вистачає лише на найнеобхідніше. «Ось це – дуже чіткий показник статусу суспільства, коли у людей навіть з середнього класу не вистачає грошей на книги», - резюмував Ігор Алексєєнко.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість