По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВже через три місяці електронні документи юридично будуть прирівняні до паперових

21 травня 2012 р. Автор: Аліна НЕДЕЛІНА


Електронний підпис Спеціальний закон про надання юридичної сили електронному документу повинен бути прийнятий вже в червні-липні 2012 року. Про це в ході Міжнародного юридичного форуму, що проходив у Петербурзі, заявила президент Федеральної нотаріальної палати Марія Сазонова.

Відсутність спеціального закону, який би регулював спірні питання, зокрема фіксації одержаної з мережі Інтернет інформації, істотно гальмує впровадження нових технологій і призводить до численних суперечок. В результаті багато учасників ринку змушені вдаватися до традиційної форми документа – паперової.

За словами Марії Сазонової, нотаріат вже сьогодні в експериментальному порядку застосовує нові технології по електронній взаємодії з різними структурами: у податкову службу прямують документи на реєстрацію юридичних осіб, в Росрєєстр – у оформлених спадкових справах, від Ощадбанку – по внесках і т.д. Ще один новий проект – оформлення заповітів, засвідчених капітанами риболовецьких суден, що знаходяться в плаванні, а також регистрация Lloyds.

Нагадаємо, що за чинним законодавством рівноправною з паперовим документом визнається інформація в цифровому вигляді, засвідчена електронним підписом. В той же час процедура її легалізації не визначена. Хоча формально подібний регламент був прописаний в інструкції Держарбітражу СРСР 1979 року і в ГОСТі, затвердженому в 1984 році. Носіями створених засобами електронно-обчислювальної техніки документів тоді могли виступати машинограми, магнітні диски і стрічки.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість