По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівСумщина створює найбільш інноваційний виробничий майданчик в Україні

21 травня 2012 р. Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ


Свема Індустріальний парк «Свема», створений у м. Шостка Сумської області, має всі шанси стати найбільш інноваційним виробничим майданчиком в Україні, стверджують експерти.

Як відзначає директор Інституту прикладної фізики Національної академії наук, академік Володимир Сторіжко, Сумщина вибрала інноваційний шлях розвитку, який дозволить створити вітчизняну конкурентоздатну і високотехнологічну промисловість

За задумом обласного керівництва Сумщини на чолі з губернатором Юрієм Чмирем, технопарк «Свема» працюватиме по сучасній моделі «потрійної спіралі». Тобто, над розвитком індустріального парку в тісній взаємодії працюватимуть влада, наука і бізнес. При ефективній співпраці всіх трьох сторін на «Свеме» можна упроваджувати будь-які інновації.

Що стосується влади, то керівництво Сумщини створило максимально комфортні умови для інвесторів, які погодяться працювати на території індустріального парку. Для них в області відкрито «єдине інвестиційне вікно», завдяки якому всі документи оформляються за мінімальний термін, а проекти одержують повний адміністративний супровід.

Бізнес свою довіру до індустріального парку вже висловив. На території «Свеми» працюють понад 30 різнопрофільних підприємств. Реалізовувати свої проекти на базі «Свеми» найближчим часом планують фірми з Китаю, Польщі, Італії і Німеччини.

Наукове співтовариство також висловило намір всіляко сприяти роботі індустріального парку «Свема». «Ми всіляко допомагатимемо Сумській області в справі розвитку індустріального парк «Свема». Створення подібних майданчиків є прийнятою у всьому світі схемою інноваційного розвитку, яка обов'язково повинна знайти застосування і в Україні», - говорить академік Володимир Сторіжко.

«Шостка – унікальне місто, яке як не можна краще підходить для створення і ефективного функціонування індустріального парку «Свема». І найцінніша перевага Шостки – кадровий і науковий потенціал», - відзначає губернатор області Чмырь Юрий биография якого до недавнього часу теж була тісно пов'язана із ВАТ «Свема», де він був головою правління.

З 80 тисяч жителів міста як мінімум 15 тисяч колишніх працівників заводу «Свема» мають досвід роботи в хімічній промисловості. У місті налічується 30 кандидатів і докторів наук, працюють 3 науково-дослідних інституту (НДІ магнітних носіїв інформації, хімічних продуктів і електроізоляційних матеріалів). На території індустріального парку розташований корпус Шосткинського інституту Сумського державного університету, який зможе готувати фахівців під конкретні виробництва.

Індустріальний парк «Свема» був створений у лютому 2011 року. Це унікальний майданчик, який володіє всіма технічними характеристиками, які необхідні для організації виробництва будь-якої складності.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість