По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівНовобудови Москви: тенденції в обробці житла

21 жовтня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


Новобудови Москви Ринок нерухомості Москви і Підмосков'я чутливо реагує на зміни в попиті покупців на нове житло. Останнім часом намітилася тенденція на збільшення попиту на готові квартири, що не вимагають додаткового ремонту і обробки.

За даними аналітиків, наданим порталу exeapartments.com, на сьогодні новобудови Москви пропонують великий вибір квартир з готовою обробкою або без неї (співвідношення 50 на 50). Основна маса квартир з ремонтом належить до сегменту економ-класу або до комфортного житла. У елітних комплексах перевага віддається авторським дизайн-проектам.

Більшість компаній-забудовників пропонують покупцям доступного сегменту квартири без ремонту, з частковою обробкою або "під ключ", а також різні варіанти дизайнерських проектів.Прагнучи до максимального задоволення потреб потенційних клієнтів, забудовники враховують рекомендації експертів, що стосуються нових ідей в дизайнерському оформленні приміщень.

Як відзначають фахівці, багато компаній-забудовників самі обробляють квартири "під ключ": купують за оптовими цінами сучасні будівельні і обробні матеріали, наймають надійного субпідрядника. Причому матеріали для обробки вибираються відповідно до бажань і фінансових можливостей покупця.

Відповідаючи на питання порталу exeapartments.com про найбільш яскраво виражені сучасні тенденції обробки, експерт відзначив, що в даний час покупець комфортного і елітного житла віддає перевагу дизайнерським проектам, виконаним в класичному або мінімалістському стилі. Відходять у минуле різні "надмірності", багаторівневі стелі тощо. Намічається стійка тенденція до ухвалення універсальних, але разом з тим простих рішень, де все підпорядковано практичній функціональності.

У квартирах з обробкою за авторськими дизайн-проектами найчастіше використовуються такі популярні матеріали, як метал і скло. Натуральний камінь, дерево, текстиль - достатньо дорогі, тому пропонуються у високобюджетних сегментах.

Обробка приміщень в будинках економ-класу від забудовника виконується з недорогих матеріалів: прості шпалери, лінолеум, плитка на півстіни у ванні і санвузлі, детальнішу інформацію про що автор цих рядків нашел здесь. У житлових комплексах вищої категорії стіни і стеля часто забарвлюються із застосуванням широкої колірної гамми. Нерідко вони комбінуються із стінами, обклеєними шпалерами, або прикрашаються аплікаціями.

Для підлогового покриття замість лінолеуму багато хто віддає перевагу натуральному паркету або дерев'яному ламінату.

Найголовніше - надати покупцю можливість вибору.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість