По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВласників квартир зобов'яжуть оплачувати капітальний ремонт будинку

23 червня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


ремонт квартири З 1 січня 2013 року в Росії вводиться обов'язкова платня за капітальний ремонт квартир для всіх власників. Платежі за капітальний ремонт загального майна в багатоквартирному будинку будуть стягувати щомісячно.

Пропонується в кожному регіоні створити систему фінансування капітального ремонту багатоквартирних будинків, а головним джерелом коштів зробити щомісячні обов'язкові платежі власників квартир. Скільки доведеться платити — поки що невідомо.

Буде припинено і федеральне фінансування капітального ремонту багатоквартирних будинків, а витрати на його проведення перейдуть на регіональні бюджети і власників житла. Виняток зроблять тільки для тих, хто проживає в будинках, визнаних аварійними і підлягають зносу або реконструкції. Федеральний фонд ЖКГ до 2015 року ще переселятиме громадян з аварійних будинків, а капітальним ремонтом власники повинні вже займатися самі. Відповідний законопроект Держдума вже прийняла в першому читанні.

Держдума має намір прийняти законопроект в остаточному вигляді до кінця весняної сесії.

Тим часом на Сахаліні діти-сироти зможуть робити ремонт квартир за рахунок бюджету, повідомляє прес-служба обласної Думи. Поправки в закон, згідно з якими на ці цілі можна буде одержати 500 тисяч рублів, схвалили депутати.

Ще одна, закріплювана законом норма – додаткові права на проїзд до місця відпустки і назад дітям-сиротам, а також опікуваним дітям. Оплата проїзду здійснюватиметься раз на два роки до місця відпочинку в межах Росії, але у супроводі опікуна або приймального батька.

Такою ж пільгою обласного бюджету стануть користуватися як непрацюючі опікуни, так і прийомні батьки. Порядок компенсації за оплату проїзду буде встановлений відповідною ухвалою обласного уряду.

Законопроект процедуру першого читання і був схвалений депутатами одноголосно.

postup-mainlink

На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість