По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівАрктика пропонує найкращі кондиціонери у Львові

23 жовтня 2013 року Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ


Встановлення кондиціонера Сьогодні у різних приміщеннях використовують різні прибори для кондиціонування повітря. Бажання мати комфортний клімат вдома, на робочому місці, передбачає не лише придбання надійної техніки, але й її правильне встановлення. Арктика пропонує найоптимальніші моделі кондиціонерів у Львові. Так само слід подбати й про максимально надійний монтаж обладнання. Цю справу, безумовно, треба доручити професійним монтажникам, які пройшли відповідне навчання й можуть належним чином встановити найскладнішу систему кондиціонування повітря.Професійна установка та монтаж кондиціонерів гарантує не лише ефективність роботи обладнання, але й довговічність його експлуатації. Спеціально навчені майстри виконають повний спектр необхідних робіт, здійснять обов’язкове вакуумування системи. Коштувати встановлення кондиціонера (починаючи від найпростішої моделі) буде від ста доларів і більше. Остаточна вартість залежатиме, зокрема, від метражу фреонової магістралі та деяких інших нюансів. Навіть супербюджетна (найдешевша) модель, якщо її правильно змонтувати, працюватиме тихо й ефективно, не набагато гірше від дорогих варіантів.

Тому, установка та монтаж кондиціонерів є особливо важливим завданням, до якого слід поставитися серйозно та відповідально. Не варто довіряти настільки важливу справу фірмі-одноденці, яких сьогодні багато розвелося. Такі „ділки” пропонують швидке та дешеве встановлення кондиціонерів, проте якісною їхню роботу назвати важко. Якщо вже знайшлися гроші на саму спліт-систему, то не варто економити й на її встановленні. Аби не довелося потім усе переробляти.

Установка спліт-систем є доволі непростим і кропітким процесом. Важливо, аби монтажники не лише володіли відповідними навиками, але й використовували у своїй роботі перевірене та надійне обладнання, а також якісні витратні матеріали. Якщо знехтувати усіма цими засторогами, дуже скоро можуть з’явитися такі проблеми, як витік фреону або навіть повна зупинка роботи кліматичної техніки. Якісні монтажні роботи зі встановлення кондиціонера тривають кілька годин. Це за умови стандартного монтажу, коли немає ніяких особливих умов та перешкод. Бригада робить отвір у стіні, вішає знадвору зовнішній блок, у середині приміщення монтує внутрішню частину обладнання, сполучає обидві частини відповідними комунікаціями. Нестандартна установка може забрати набагато більше часу і зусиль (використання автовишки чи альпіністів, спеціального обладнання і т.п.).

На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість