По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВанни: якому матеріалу і формі віддати перевагу

24 серпня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


Ванна Приступаючи до ремонту у ванній кімнаті, особливо якщо там його не робили вже впродовж декількох років, можливо, варто подумати і про головний предмет обстановки, який там знаходиться. Тобто про саму ванну. У якому вона стані? І чи не підійшов час її відновити?

Чавун і стальСьогодні можна вибрати ванну потрібного розміру і форми – якраз таку, щоб в ній було зручно прийняти водну процедуру і яка б при цьому не захаращувала ванне приміщення, залишаючи досить місця для інших гігієнічних маніпуляцій. Але, мабуть, найважливіший чинник при покупці – матеріал, з якого ванна виготовлена.

Можливо, люди, що володіють солідним життєвим досвідом, пам'ятають стародавні ванни, що служили не одне десятиліття, покрита жовтим нальотом іржа зсередини і найзвичайнішою фарбою, іноді під колір стін, – зовні. Чавунні емальовані ванни справно служать дотепер. Проте у наш час вони зустрічаються все рідше. Причин тому декілька.

Почнемо з того, що сучасні прямоугольные ванны чугунные коштують вельми недешево. Щоправда, чавунні ванни від європейських виробників мають чудову якість. До основних їх достоїнств можна віднести міцність, стійкість конструкції, товсті стінки, які здатні довго тримати тепло, відсутність шуму від води, що ллється. За чавунною ванною легко доглядати. Такі ванни ергономічні, не дивлячись на свою величезну вагу – зверху 100- 120 кг... Отже замінити чавунну ванну буде непростою справою. Проте шар емалі поступово руйнується, відбувається просочування вологи до шару чавуну, і починається корозія. Ще одним недоліком є небагатий вибір форм. Найчастіше чавунні ванни бувають прямокутними. Рекомендований термін служби чавунної ванни – 10 років, хоча у багатьох наших читачів ванна, напевно, служить і в п'ять разів довше.

Металевою альтернативою чавунній ванні є ванна із сталі. Сталеві ванни здобули популярність у покупців перш за все завдяки своїй демократичній ціні. Дійсно, це ванна економ-класу. На відміну від чавунних, вона важить у декілька разів менше, тому монтаж проходить за коротший час і замінити сталеву ванну в майбутньому – процес нескладний. Але вода в сталевій ванні остигає швидко, і розтягнути задоволення не вдасться. Треба сказати ще, що сталева ванна неабияк шумить при наборі води. Крім всього іншого, вона не дуже стійка – щоб її зафіксувати, зазвичай потрібно заповнити монтажною піною простір між стіною і ванною. Довговічність сталевої ванни – не менше 10 років. А важить вона всього 25- 30 кг.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість