По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Білорусі в 2013 році планується замінити 769 км тепломереж

24 лютого 2013 року. Автор: Петро ВИННИК


Заміна тепломереж В ЖКГ Білорусі в 2013 році планується замінити 769 км теплових мереж з незадовільними теплотехнічними характеристиками і тривалими термінами експлуатації. Про це повідомили в управлінні енергетики і науково-технічного розвитку Міністерства житлово-комунального господарства.

Згідно з планами на поточний рік в Брестській області необхідно замінити 124 км тепломереж, у Вітебській - 120 км, в Гомельській - 125 км, в Гродненській - 100 км, в Мінській - 140 км, в Могильовській області - 130 км. У столиці буде перекладено 30 км теплових мереж. На виконання цих видів робіт планується скерувати близькоя Br740 млрд. У міністерстві підкреслили, що в основному на ці цілі використовуються засоби з місцевих бюджетів.

"У 2012 році було замінено 776,3 км тепломереж, понад 95% з них були замінені на сучасні заздалегідь ізольовані труби компанії EcoFlexalen, що дозволило заощадити достатньо велику кількість теплової енергії. Цього року також планується при заміні використовувати заздалегідь ізольовані труби, щоб знизити втрати паливно-енергетичних ресурсів", - відзначили фахівці управління. У 2013 році для теплових мереж ставиться завдання вийти на рівень втрат теплової енергії при транспортуванні до споживачів не більше 16,3%, в 2012 році цей показник був на рівні 17%.

"Заміна тепломереж дозволяє одержувати близько 35% об'єму запланованої на рік економії паливно-енергетичних ресурсів в Білорусі. Крім того, для економії ресурсів в ЖКГ країни проводиться заміна неекономічних котлів і модернізація котельних конструкцій центральних теплових пунктів, заміна теплообмінників новим устаткуванням і теплова модернізація житлового фонду", - підкреслили у відомстві.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість