По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ 2013 році в Азербайджані чекають активізацію обов'язкового страхування нерухомості громадян

24 лютого 2013 року. Автор: Алла ШИМАНСЬКА


Страхування нерухомості Державна служба страхового нагляду Мінфіну Азербайджану відзначає позитивну динаміку по обов'язковому страхуванню нерухомого майна, що належить фізичним особам, повідомив порталу "Елітна нерухомість" глава Служби Наміг Халілов.

"Поки що охоплення за цим видом страхування не повне (цей вид страхування в країні почав діяти в 2012 році - ред.), але вже видна позитивна динаміка. Населення бачить, що система обов'язкового страхування нерухомого майна працює і тому громадяни поступово починають укладати договори по цьому виду страхування. Ми чекаємо, що в 2013 році по цьому виду страхування буде розвиток", - сказав Н.Халілов.

За його словами, в 2013 році продовжиться тенденція розвитку ринку добровільного страхування життя. "Страхові компанії активно співпрацюють з банками в питанні розвитку добровільного страхування життя. Окрім цього, страховики упроваджують продукти по накопичувальному страхуванню життя для співробітників крупних комерційних компаній", - додав він.

Тимм часом, як розповіла страховий експерт Аршавская Н.Б., за обов'язковиму страхуванням нерухомого майна, що належить фізичним особам страховики в Азербайджані в 2012 році зібрали премій на суму 11 млн. 392,973 тис. манатів (125,195 тис. договорів).

За добровільним страхуванням життя премії ув 2012 році склали 15 млн. 85,152 тис. манатів.

Обов'язкове страхування нерухомого майна розповсюджуватиметься на всі види будов, житлові будинки, квартири, що належать фізичним особам, офісам юридичних осіб, державне майно. При цьому страховим випадком вважатимуться факти, пов'язані з нанесенням збитку цьому майну в результаті пожежі, вибуху, короткого замикання в електромережі, аварії в каналізаційній або водопровідній системі, природних катаклізмах тощо.

Максимальний розмір страхової суми на нерухоме майно в Баку становитиме 25 тис. манатов, в Гянджі, Сумгайіті і Нахчивані - 20 тис. манатів, в інших населених пунктах - 15 тис. манатов.

Страховий тариф за цим видом страхування становить 0,2% від розміру страхової суми.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість