По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівAlmaz Capital і Foresight Ventures вклали $2 млн. в хостинг-платформу Jelastic

25 квітня 2012 р. Автор: Сергій БРИЧЕВСЬКИЙ


Хостинг Jelastic, хмарна хостингова платформа для Java-додатків, оголосила про те, що залучила в А-раунді інвестиції венчурних фондів Almaz Capital Partners і Foresight Ventures у розмірі $2 млн. ($1,5 млн. і $0,5 млн. відповідно).

Раніше у грудні 2010 р. Jelastic отримала посівні інвестиції венчурного фонду Runa Capital. Підтримка фондів дозволить компанії зміцнити позиції Jelastic на ринку платформ-как-сервісу (PaaS), істотно розширити кількість країн, в яких система комерційно доступна, залучити нових клієнтів, побудувати якісні процеси технічної підтримки, впровадження і супроводу.

Jelastic - нове покоління хостингових платформ. Системи першого покоління, представлені такими американськими компаніями, як Google (з Google App Engine), Salesforce.com (з Heroku), Microsoft (Windows Azure) та іншими, прагнули до того, щоб змусити розробників створювати програми спеціально під конкретну платформу, доступну виключно від виробника. Для розробників це оберталося додатковими витратами на зміну програмного забезпечення, і ризиком потрапити в залежність від конкретної платформи.

Jelastic використовує виключно стандартні серверні рішення і не вимагає зміни коду додатку. Будь-який додаток, написаний на найпопулярнішій в світі мові програмування – Java – може бути запущено на Jelastic. Крім того, Jelastic доступний через мережу хостингових компаній у всьому світі, тому розробник може вибирати хостинг в тій країні і на тих умовах, які йому найбільш близькі. Наприклад, в Україні це може бути x-host.ua отзывы про який є досить позитивними.

Сьогодні Jelastic доступний в США (хостинговий провайдер - ServInt), Європі (Dogado, Host Europe) і Росії (Русонікс). За допомогою Jelastic великі хостинг-провайдери зможуть утримати клієнтську базу і конкурувати з Amazon і Azure.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість