По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЦіни на заміську нерухомість в Україні знижуються

25 квітня 2012 р. Автор: Володимир ПЕРЕДРІЙ


Заміська нерухомість Українські забудовники намагаються всіма способами стримати ціни на колишньому високому рівні, але вартість заміської нерухомості поступово знижується.

В усякому разі такої думки дотримується Анатолій Топал, заступник голови української Асоціації професійних керівників нерухомістю.

“Ще два роки тому будинок в Іванковичах з якісних матеріалів обійшовся б вам у 1500 доларів/квадратний метр, зараз ціна квадратного метра на аналогічні об'єкти не перевищує 950 доларів за квадрат” – відзначає експерт.

“Покупка котеджу за межами міста виглядатиме доцільною тільки тоді коли ціна за квадратний метр опуститися до позначки у 800 доларів. Тільки тоді ціна на заміську недвижимость в Украине відповідатиме логіці”.

Приблизно такої ж думки дотримується голова Спілки консультантів з нерухомості Віктор Несін.

“На даний момент коттеджні новобудови дійсно дуже сильно переоцінені і на сьогодні ринок не пістрявить відповідними пропозиціями оскільки забудовники пішли в крайності” – говорить останній.

“Ще до кризи забудовники почали будівництво цілих котеджних замків, потім пішла мода на фанерні будинки вартістю у 30000 доларів розташовані в глушині і на значній території. Тоді був популярним слоган “продай квартиру і купи машину і будинок за містом”, але економія тут вельми сумнівна такі бюджетні котеджі будувалися в глушині де інфраструктура практично відсутня і вам пощаститьякщо дорогу прокладуть до вашого будинку. На даний момент попитом користувалися б будинки вартістю до 120 000 доларів і площею від 150 кв. метрів, але на жаль їх немає” – підсумував експерт.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість