По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


проститутки новогиреево

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівСаудівець і узбечка засуджені в Дубаї до ув'язнення за "секс і алкоголь"

26 січня 2013 року. Автор: Петро ВИННИК


Дубаї Підданий Саудівської Аравії, 32-річний Б.А. був засуджений до 1 року в'язниці Судом Дубаї за те, що займався сексом з повією, найнятою для масажу.

Сама повія, 34-річна громадянка Узбекистану Д., була засуджена до 3 років в'язниці. Після відбування терміну вона ще три роки знаходитиметься під поліцейським спостереженням, якщо залишиться в Дубаї.

На додаток до цього Б.А. і Д. були засуджені до місяця тюремного ув'язнення за розпивання алкоголю. Після відбуття покарання Б.А. буде висланий з Дубаї.

За версією слідства, події розвивалися таким чином: турист з Саудівської Аравії познайомився з жінкою легкої поведінки в нічному клубі, звідки повів її в свій готельний номер, де вони розпивали спиртні напої і займалися сексом. Цей "склад злочину", за законами Об'єднаних Арабських Еміратів і емірату Дубаї, передбачає строге покарання.
matka tips
Адвокати саудівця наполягали на іншій версії. Вони не заперечували, що їх клієнт познайомився в клубі з жінкою і привів її в свій номер, а також того, що він вживав алкоголь, але при цьому стверджували, що чоловік роздягся виключно для того, щоб йому зробили масаж.

Ця версія була спростована результатами експертизи, що підтвердила наявність слідів сперми і ДНК обвинуваченого на нижній білизні громадянки Узбекистану, підозрюваної в проституції, і на простирадлі.

Сама обвинувачена плуталася в свідченнях. На одному допиті вона зізналася, що їй заплатили за секс. Але пізніше стверджувала, що "клієнт" поводився дивно, зняв з себе весь одяг і попросив зробити йому масаж, а потім минет.

З публікованих матеріалів неможливо зрозуміти, за яких обставин ця пара була заарештована. Відзначимо, що в готелях Дубаї службовці часто докладають поліції про "неналежну поведінку" постояльців, будучи платними інформаторами або розплачуючись таким чином за минулі гріхи.

Секс-контроль в Еміратах: 11 правил для іноземних туристів

Строгі звичаї, які панують в ОАЕ, гарантують низький рівень злочинності. Але іноземець, який опинився в цій країні, сам того не відаючи, може виявитися злочинцем, що пов'язано з ризиком провести тривалий час за гратами.

1. Правило середнього пальця: лихослів'я і грубі жести вважаються в ОАЕ злочином і можуть каратися великим штрафом.

2. Не цілуватися: публічні прояви любовних відносин, такі як обійми або поцілунки, вважаються порушенням етичних норм, прийнятих в суспільстві. Порушення може каратися арештом.

3. Бути при грошах: використання підроблених чеків або неоплата рахунків може привести до ув'язнення і штрафів.

4. Не ходити роздягненими: скрізь, окрім басейну або пляжу, жінка повинна бути одягнена. В Еміратах вважається непристойним носити прозорий одяг, плаття, що відкривають ноги вище за коліно, а також одяг з відкритими животом, плечима або спиною.

5. Не приставати до жінок: не слід заговорювати з місцевими жінками, задивлятися на них або грубіянити їм.

6. Не фотографувати людей: знімати камерою місцевих жителів, особливо жінок , без відповідного дозволу вважається порушенням закону і може спричинити арешт або штраф.

7. Особливі правила на Рамадан: протягом священного для мусульман місяця Рамадан іноземцям в ОАЕ рекомендується не їсти, не пити і не палити від сходу до заходу, в місцях, де їх можуть побачити мусульмани.

8. Секс-контроль: позашлюбний секс в ОАЕ заборонений – порушники можуть бути заарештовані і покарані. Законом караються також гомосексуальні зв'язки і проституція. Покарання може бути дуже суворим.

9. Випив – не сідай за кермо: у ОАЕ повністю заборонено водіння після вживання алкоголю, незалежно від дози.

10. Скажи "ні" наркотикам: якщо в інших країнах це гасло кимось і не сприймається серйозно, то в ОАЕ таким людям робити нічого. Влада Еміратів декларує "нульову терпимість" до будь-яких наркотичних препаратів. Порушення карається великим штрафом і тривалим тюремним терміном. Відомі випадки, коли за розповсюдження наркотиків іноземців засуджували до довічного ув'язнення або навіть до страти.

11. Обережно з ліками: препарат, прописаний вам лікарем в Австралії (або іншій країні), може бути заборонений в ОАЕ. Перевірте це, перш ніж спробуєте ввезти ліки в Емірати.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість