По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівКомпанія LaptopBatteryExpress випустила зовнішню акумуляторну батарею

28 березня 2012 р. Автор: Адмін


батарея Для тих людей, кому вічно не вистачає штатного акумулятора ноутбука, компанія LaptopBatteryExpress випустила зовнішню акумуляторну батарею, яка отримала назву Universal External Laptop Battery. Її універсальність полягає в тому, що в коробці з нею знаходиться дуже велика різноманітність перехідників під найрізноманітніші разъемы питания для ноутбуков . За словами розробників, Universal External Laptop Battery здатна живити 10000 різних моделей переносних ПК, причому навіть найбільш ненажерливим з них вона забезпечить до чотирьох годин роботи.

Місткість нового акумулятора становить 6600 мАч, а розміри – 230 х 124 х 15 мм. Важить новинка всього 770 грамів і коштує 200 доларів США. Крім можливості живлення ноутбука в Universal External Laptop Battery передбачений режим зарядки і інших мобільних пристроїв, наприклад, фотоапаратів, плеєрів, телефонів. Для цього на корпусі акумулятора є USB-порт. Єдиний недолік нової розробки компанії LaptopBatteryExpress – це відсутність перехідника під ноутбуки Macbook від Apple.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість