По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівОбдурені пайовики в Істрі можуть одержати квартири наприкінці цього року

29 августа 2012 года. Автор: Ольга ТОПОРИНА


Багатоквартирний будинок Будинок-довгобуд на вулиці Леніна в підмосковному місті Істра може бути введений в експлуатацію в четвертому кварталі цього року, жителі зможуть в'їхати в свої квартири у грудні, повідомляється на офіційному сайті адміністрації Істрінського району.

У Будинку культури міста Істра минулого тижня відбулася зустріч обдурених пайовиків з представниками адміністрації району і компанією, що добудовує будинок. В ході зустрічі обговорювалися проблеми здачі будинку в експлуатацію і юридичного оформлення квартир у власність.

"Підсумок зустрічі підвів перший заступник голови адміністрації Істрінського муніципального району Олександр Горбатков. Він відзначив, що при взаєморозумінні і активних спільних діях адміністрації Істрінського муніципального району, компанії-забудовника і пайовиків будинок може бути введений в експлуатацію в четвертому кварталі, і жителі зможуть в'їхати в свої квартири в грудні поточного року", - зазначається у повідомленні. До речі, щодо обладнання квартир, то в них має бути встановлена газовая плита купить в киеве яку було вирішено через те, що це буде дешевше.

На даний момент кількість обдурених пайовиків по цьому житловому об'єкту становить 132 особи, уточнюється в публікації.

Минулого тижня пайовики одного з довгобудів в підмосковному Красногорську одержали ключі від своїх квартир. Всього в Московській області налічується 116 довгобудів, їх кількість скорочується, повідомив раніше регіональний міністр з пайового житлового будівництва, старого і аварійного житла Олександр Коган.

До цього він повідомляв, що уряд області виявив на території регіону 147 проблемних житлових об'єктів. До кінця 2012 року планують здати в експлуатацію від 15 до 20 житлових будинків для обдурених пайовиків, загальна кількість яких в Підмосков'ї становить близько 20 тисяч осіб. Коган відзначив також, що позиція уряду Московської області і губернатора полягає в тому, щоб знаходити механізми завершення зведення проблемних об'єктів без залучення бюджетних грошей.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість