По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

Семейный адвокат, Евгения Мартынова Для физических лиц помимо разовой юридической помощи, когда требуется адвокат по гражданским делам или адвокат по уголовным делам, существует возможность заключения договора по программе " Семейный адвокат", подразумевающей под собой не просто помощь по брачно-семейным вопросам, а консультирование всех членов семьи клиента в области гражданского, семейного, административного, уголовного, трудового права в круглосуточном режиме. Это означает, что семья получает не только адвоката...

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівПопит і ціни на квартири бізнес-класу з авторським ремонтом за 2011 рік зросли

29 березня 2012 р. Автор: Адмін


Світильники у дизайні інтер'єру За підсумками року сукупний попит на квартири бізнес-класу з авторським ремонтом збільшився на 20% в порівнянні з показниками 2010 роки, а обсяг пропозиції - на 15%, відзначають аналітики офісу «Університет» - холдингу «МІЕЛЬ». За їх даними, середня питома ціна пропозиції, слідуючи за інфляційним зростанням, збільшилася на 8-10%. Найбільшими попитом користувалися квартири в ЗАТ і ЮЗАО.

Загальною ринковою тенденцією в 2011 році стало відновлення природного попиту на вторинному ринку житла Москви. При цьому покупці все більше орієнтовані на якісне і комфортне житло.

У 2011 році основний обсяг пропозиції ексклюзивних об'єктів Офісу «Університет» був представлений в ціновому діапазоні 16-20 млн. рублів. Найбільш затребуваними були дво- і трикімнатні квартири раціональних площ, на їх частку припало відповідно 45% і 35% в структурі попиту.

«Дійсно, покупці стали вимогливішими і раціональнішими. В умовах, коли кожен додатковий квадратний метр додає до вартості квартири $8-10 тис., вибирають об'єкти з адекватними їх уявленню площами. Так оптимальна площа однокімнатної квартири не повинні перевищувати 50 кв.м. Для двокімнатних - оптимальна площа 60-70 кв.м. Для трикімнатних - 80-90 кв.м. На жаль, навіть дуже красива однокімнатна квартира площею 80-100 кв.м. може експонуватися протягом року і не знаходити свого покупця. Люди не хочуть переплачувати за одне і теж смисловий зміст», - говорить Алла Вішневська, партнер офісу «Університет» холдингу «МІЕЛЬ», - «Ще однією особливістю клієнтських переваг стало зростання попиту на квартири в нових будинках, не старше 5 років. Інтерес до старого житлового фонду Москви був ще більш точковим і виборчим».

Зростання впливу чинника сезонності стало однією з особливостей ринку нерухомості 2011 року. Фахівці Офісу «Університет» холдингу «МІЕЛЬ» відзначали протягом року декілька підйомів і спадів активності покупців. Пік попиту припав на кінець року, майже 30% операцій купівлі-продажу закрилися на грудні. Кількість операцій із залученням іпотечного кредитування в цьому нішевому сегменті в 2011 році склало не більше 20% від загального обсягу. Дещо зросла кількість інвестиційних операцій, їх частка склала 35-45%.

Попередній рік став періодом розвитку і пропозиції додаткових сервісних можливостей для потенційних покупців. Так, черговий редізайн сайту дозволив упровадити можливість проглядати фотографії об'єкта у високої якості, що дозволяє розглянути квартиру в деталях: оцінити якість обробки, марку вбудованої побутової техніки, дизайн світильників, особливо тих, які придбані на www.list-market.ru і архітектурних фрагментів інтер'єру. Широке розповсюдження інтернет-відео дало можливість пояснити унікальні переваги пропонованого продукту в популярному на сьогодні відео-форматі. Такі нововведення становляють найбільший інтерес для регіональних покупців.

«У 2012 році ми чекаємо збереження тенденцій, що склалися на ринку, і позитивної цінової динаміки. Відповідаючи сьогоднішнім вимогам покупців, плануємо розширення лінійки пропозиції: від квартир в історичних особняках в центрі міста до апартаментів в сучасних житлових комплексах. Наш Офіс впродовж декількох років працював тільки з об'єктами бізнес-класу вторинного ринку, але сьогодні ми придивляємося і до житла економ-класу», - відзначає Алла Вишневська.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість