По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЖителі Міасса виступили проти будівництва нового полігону з переробки сміття

29 березня 2012 р. Автор: Адмін


батарея У Міассі пройшов мітинг проти будівництва нового полігону з переробки твердих побутових відходів поряд з містом.

Як повідомив голова асоціації «Уральська ініціатива» Василь Потапов, жителі селищ Першотравневе, Дачне, Мелентьєвка, розташованих в безпосередній близькості від території майбутнього полігону, бояться за долю і здоров'я себе і своїх дітей.

Новий полігон вирішено побудувати поряд існуючим з Васильївським звалищем, що вичерпало всі свої можливості. При цьому нове звалище ще більш наблизиться до селищ і міста, а для її будівництва доведеться зрубати 30 гектарів лісу.

Варто відзначити, що це буде міжмуніципальний полігон з переробки твердих побутових відходів, окрім Міасса сміття планується привозити із Златоуста, Чебаркуля і Карабаша.

За словами Потапова, реалізація проекту з будівництва полігону проходить з масою порушень: не була проведена екологічна експертиза, не проведена процедура з вибору земельної ділянки, немає землевідведень. При цьому будівництво вже почалося: бульдозери розчищають майданчик під майбутнє звалище.

Громадський діяч відзначив, що спочатку планувалося будувати полігон за всіма правилами, з рекультивацією земель, використанням гідроізоляційного матеріалу, газовідводів для побутових газів, що розкладаються, зеленими насадженнями, так як здійснюється вывоз мусора областные свалки от ГК "Преимущество" , але на сьогодні не відомо, чи будуть виконані ці вимоги екологічної безпеки. Жителі селищ не бачили проект будівництва, міська влада спілкуватися з ними відмовляється. «Запевнення адміністрації, що все гаразд, не витримують критики, оскільки ніяких істотних зрушень на користь жителів не було зроблено і розраховувати на це не варто», – відзначає Потапов.

За його словами, для розміщення полігону пропонувалися і інші ділянки, розташовані далеко від населених пунктів: «Зрозуміло що все це робиться на користь власників сміттєсортувального заводу, він поряд знаходиться, не потрібно витрачатися на транспорт».

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість