По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

Доска пола Особенностью для не твердых пород древесины, является то что доску нужно покрывать несколькими слоями специальным лако-красочным покрытием. Доска пола, цена на которую формируется, исходя из породы, сорта древесины, размера и коэффициента сушки, поступает в продажу, уже полностью подготовленной к применению. Так что, вы можете без опасений купить доску пола в нашей компании при этом получив квалифицированную консультацию менеджера.

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівМосковські театри реконструюють

30 квітня 2012 р. Автор: Інна БОГУШ


Кінотеатр Будівлі московських кінотеатрів будуть реконструйовані. Їх переобладнають торгові комплекси із збереженням функції кінопоказу. До відродження міської кіномережі буде залучений приватний бізнес.

Влада Москви заявила про реконструкцію 64 будівель кінотеатрів. Велика частина (49 кінотеатрів) буде реконструйована без зміни існуючих габаритів, 15 будівель - перебудовані в багатофункціональні комплекси, частину з яких повністю знесуть, відбудувавши наново.

До відродження міської кіномережі буде залучений приватний бізнес. Ймовірно, що використовувати ці приміщення не тільки під кінопрокат потрібно саме інвесторам, - для компенсації їх витрат. Хоча функцію кінопоказу інвестор повинен зберегти у всіх об'єктах без винятку.

"Після завершення реконструкції в деяких кінотеатрах з'являться майданчики для занять спортом, і приміщення, призначені під культурно-просвітницькі або лікувально-оздоровчі цілі", - підтвердив інформацію прес-секретар Москомбудінвесту Геннадій Бобров.

У ГБУК "Московське кіно" - низка кінотеатрів цієї кіномережі потрапили в перелік запланованих до оновлення об'єктів - не стали коментувати своє ставлення до ініціативи міської влади. Окрім "Художнього", який вирішено реконструювати, в цю мережу входять "Факел", "Зірка", "Сатурн", "Нева", "Супутник", "Свобода", "Тула", "Улан-Батор", "Владивосток", "Кругова кінопанорама".

Перспективна реконструкція

Ініціатива влади залучити інвесторів до реконструкції повинна бути добре сприйнята ринком, і охочі неодмінно знайдуться, вважають інвестори. З більшою вірогідністю цим займуться компанії, що вже мають в своєму розпорядженні аналогічний досвід, або мережеві гравці кіноринку, що мають в своєму портфелі не один успішно реалізований проект з впізнаваним брендом, говорить Оксана Косолапова, співробітник департаменту комерційної нерухомості компанії "ІНКОМ-нерухомість".

"Найшвидше, можлива схема, коли інвестор вкладеться в реконструкцію і згодом здасть приміщення в оренду оператору мережі кінотеатрів. Поки що далеко не всі кіномережі готові інвестувати в капітальне будівництво або придбання об'єктів у власність", - міркує Ярослав Дарусенков, керівник відділу консалтингу і оцінки Praedium Oncor Int. Тобто після реконструкції не планується залучати приватних орендарів, які подають оголошення на кшталт сниму помещение в аренду, а орієнтуватися на великих гравців ринку оренди.

Щоб одержати якісний об'єкт, інвестору будуть потрібні великі кошти: існуючий конструктив практично всіх старих кінотеатрів не передбачає розміщення багатозального мультиплексу. Інша справа, що відсутність такої можливості може бути компенсована торгівлею.

"З обліком обмеженого потенціалу торгових приміщень в Москві, об'єкти можуть бути реконструйовані у дрібно- і середньоформатні ТРЦ із збереженням в них функції кінопоказу", – говорить Петро Ісаєв, директор департаменту комерційної нерухомості Capital Group.

У тому, що новий комплекс матиме попит у відвідувачів, сумнівів ні у кого немає.

"У старих кінотеатрів Москви є один великий плюс, - вони розташовані у найбільш прохідних місцях. Це дає шанс вважатися ним вельми перспективними об'єктами", - упевнений генеральний директор ЗАТ "Нева Фільм" Олег Березін.

На 1 січня 2012 року у Москві діяло 556 кінозалів - 119 кінотеатрів, при цьому 74% залів розташовані в торгово-розважальних центрах. 55% московських кінотеатрів використовують для показу цифрові проектори.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість