По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВ Австрії продовжують рости ціни на нерухомість

30 липня 2012 року. Автор: Юлія ДАХНО


Австрійська нерухомість Ціни на нерухомість на всій території Австрії ростуть досить швидко, і за останній рік підвищення склало 11%.

Зростання вартості житла у Відні відбувається з третього кварталу 2004 роки. У річному численні підвищення цін на столичному ринку житлової нерухомості склало 9,6%, а в першому кварталі 2012 року — 4,3%.

Протягом останніх 10 років в центральних районах Відня ціни більш ніж подвоїлися, а з початку 2005 року по перший квартал 2012 року ціни на нерухомість виросли тут на 67%, в порівнянні з 33%-м зростанням цін на недвижимость в Австрии загалом.

Як пише investimmo.ru, одна з причин зростання вартості житлової нерухомості у столиці Австрії — дефіцит нової пропозиції і відсутність вільного місця для житлового будівництва. Важливе значення має і зростання привабливості Відня для іноземців, особливо росіян.

Експерти чекають, що до кінця року нерухомість в межах Відня дорожчатиме, не дивлячись на кризу боргу Єврозони, що продовжується.

А стабільність ринку житлової нерухомості Відня фахівці пов'язують з тим, що близько 70% житла належить інституційним інвесторам, а також компанія і банкам. 77,2% мешканців міста орендують квартири, і це один з найвищих показників у світі.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість