По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівKerama Marazzi розширює палітру відтінків керамічної мозаїки

30 липня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


Мозаїчна плитка Мозаїка — один з найдивовижніших обробних матеріалів: практичний, простій у догляді, довговічний, здатний створити найнеймовірніший інтер'єр.

З її допомогою можна облицьовувати криволінійні поверхні, робити вставки будь-якого розміру і форми, забезпечувати плавні переходи горизонтальної поверхні у вертикальну і навпаки. Поєднанням різних за кольором модулів мозаїки можна добитися будь-яких ефектів, створити багаті колірні поєднання, панно, навіть традиційний скандінавський узор — хардангер.

Для створення мозаїки Kerama Marazzi використовується білий прес-порошок, який застосовується при виробництві керамічного граніту. Мозаїка, вироблена за технологіями виробництва керамічного граніту (найбільш плавкі білі сорти глини, висока температура запікання) володіє всіма його перевагами — високою механічною міцністю і водопоглинанням, близьким до нуля.

Завдяки цим властивостям крамогранітна мозаїчна плитка Kerama Marazzi можна використовувати в широкому діапазоні вологості і температур, у тому числі і в оформленні басейнів. Невеликі розміри мозаїки дозволяють гасити виникаючі напруги і тиск води, а гладка блискуча поверхня полегшує очищення стінок від мікроорганізмів.

Мозаїка Kerama Marazzi є плиткою розміром 2,3 х 2,3 см, покритою спеціальною глазур'ю. Окремі артикули додатково декоровані кольоровими порошками, що створюють малюнок на поверхні. Зображення наноситься на спеціальній машині через трафарети методом посипання.

Елементи мозаїки склеюються між собою в полотна розміром 30 х 30 см спеціальним склеювальним засобом, створеним за інноваційною італійською технологією PuntoCola. Основна перевага технології PuntoCola перед традиційним склеюванням полягає в міцнішій основі (немає зсуву окремих елементів щодо один одного, що значно полегшує укладання) при збереженні еластичності і гнучкості. Традиційно склеювання елементів мозаїки проводиться на сітку або папір.

Мозаїчні елементи "Гламур", декоровані узорами з використанням дорогоцінних металів, в 2012 році випускаються з нанесенням на спеціальну плівку з лицьової сторони. Це ще більше полегшує укладання мозаїки і дозволяє захистити декори при роботах. Після приклеювання листів, плівка знімається з них легким рухом.

У 2012 році до вже відомої покупцям палітри мозаїки додано 13 кольорів на блискучій глазурі. Деякі з артикулів виконані з використанням "фіамматури" (від італ. fiamma — полум'я, факел) — групи глазурі з високим (20-35%) вмістом фарбника, що наносяться на плитку тонким шаром методом розпилювання. Розпилююча головка аерографа створює потік найдрібніших частинок — "факел" глазурі.

Застосування фіамматур дозволяє одержувати різні ефекти: нанесення поверх основної глазурі підсилює колір, може додавати ефект переходів кольору (артикули мозаїки "Темарі"), а нанесення під основну глазур по структурованій плитці з тією, що подальшою затерла підкреслює ефект структури (серія керамічної плитки "Дерево" 30,2 х 30,2 см, колекція "Латинська Америка).На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість