По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Росії схвалено закон про аукціони на ділянки під будівництво житла економ-класу

30 червня 2012 року Автор: Алла ШИМАНСЬКА


житло економ-класу Рада федерації Держдуми Росії схвалила закон, що вводить новий вид аукціонів на ділянки для будівництва житла економічного класу.

Зміни вносяться у федеральні закони "Про сприяння розвитку житлового будівництва", "Про участь в пайовому будівництві", "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно і операцій з ним".

Згідно із законом, РЖС (Фонд сприяння розвитку житлового будівництва) має право проводити аукціони на право укладення договорів безвідплатного термінового користування земельними ділянками фонду для будівництва житла економ-класу, відзначає строительный блог "Элис".

У випадку, якщо аукціон був визнаний таким, що не відбувся, РЖС має право проводити аукціони, за підсумками яких земля надаватиметься в оренду тим забудовникам, які запропонують мінімальну ціну за майбутнє житло, побудоване на цій землі. При цьому рішення про проведення таких аукціонів приймає опікунська рада фонду.

Закон встановлює, що переможцем торгів визнається особа, яка запропонувала найнижчу ціну за певний (фіксований) обсяг житла економічного класу, яке планується побудувати на земельній ділянці Фонду РЖС. При цьому вказана мінімальна ціна не може перевищувати початкову ціну аукціону.

Початкова ціна торгів встановлюється у розмірі середньої ринкової вартості одного квадратного метра загальної площі житлового приміщення, визначеної нормативним правовим актом Мінрегіону РФ для відповідного суб'єкта РФ, у межах якого розташована земельна ділянка.

Передбачається, що уряд РФ визначатиме окремі категорії громадян, які матимуть право купити житло в будинках економ-класу. Також уряд РФ встановлюватиме підстави для включення в такі списки.

Голова муніципального утворення до видачі дозволу на будівництво будинків економ-класу затверджуватиме списки пільговиків, які мають намір купити таке житло. Ці списки повинні бути опубліковані на офіційних сайтах муніципального утворення і РЖС не пізніше 5 днів з дати їх затвердження.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість