По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів"Одяг" для iPhone 4 і 4S: дизайнерські розробки

30 червня 2012 року Автор: Ольга ДАХНОВА


Футуристичний бампер Dream Watch IV iPhone 4S Дизайнери з британської ювелірні Crystal Rocked створили оригінальні кейси для планшетів iPad другого покоління і ось вже вийшли в світ нові «бампери», цього разу для яблучних смартфонов iPhone 4 і 4S.

Розкішні чохли мають два варіанти – золото (покритий 24-каратним золотом) і хром, кожний з яких інкрустований 200-ми кристалами.

Купить бампер для iPhone 4s з позолотою кошутє 540 дол. США, а ціна хромованого – 460 доларів. Невисока ціна пояснюється низькою собівартістю виробу: на алюмінієву основу наноситься тонкий шар золота (хрому) і згодом інкрустуються кристали.

Отже бампери Crystal Rocked для iPhone 4 складуть високу конкуренцію тим же швейцарцям Franck Muller, але до Dream Watch IV їм поки що не добратися.

Відзначимо, що швейцарський годинниковий бренд Franck Muller у 2012 році відзначає свій 20-річний ювілей з дня заснування і щоб ознаменувати цю чудову подію компанія вирішила випустити колекцію розкішних кейсів для популярного гаджета iPhone 4.

Здавалося, що весь «одяг» для айфонів вже придуманий і після всіх світових брендів з їх кейсами і бамперами в золоті і діамантах нас нічим не здивуєш. Проте Френку Мюллеру це все ж таки вдалося. Колекція під назвою Franck Muller Sparkling Model Jacket чудова і, не дивлячись на жорстоку конкуренцію, дійсно унікальна. Вона складається з шести різних моделей і є кейсами, прикрашеними цифрами, що світяться, з різноколірними або білими кристалами Swarovski найвищої якості.

На жаль, колекція поки що доступна тільки в бутіках Японії, але з іншого боку, який чудовий подарунок – одержати кейс для iPhone 4, якого немає у продажу навіть в Америці. Вартість одного екземпляра становить $2 500.

Інший швейцарський годинниковий бренд De Bethune також випустив красивий чохол з годинником для «яблучного» смартфона iPhone 4S. Футуристичний кейс Dream Watch IV iPhone 4S вражає своїм космічним дизайном і високою міцністю.

Розкішний чохол зроблений з титану, а вмонтований в нього годинник має корпус з 18-каратного білого золота. Циферблат механічного годинника забарвлений в синій колір неба з мерехтливими на ньому зірками – діамантами.

Тільки 12 кейсів Dream Watch IV iPhone 4S буде випущено компанією De Bethune.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість