По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

У Москві продано рекордну кількість квартир Читати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкускачать приложение на Андроид модемЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів
Читати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівDr.Web для Android скачали понад п'ять млн. користувачів

30 березня 2012 р. Автор: Адмін


Dr.Web для Android Компанія «Доктор Веб» повідомляє про чергову планку, подолану платною і безкоштовною версіями продукту Dr.Web для Android. На сьогодні відвідувачі сайту Google Play (спадкоємець Android Market) встановили на своїх мобільних пристроях антивірус Dr.Web понад п'ять мільйонів разів. За останні два місяці кількість установок Dr.Web на смартфонах і планшетах під управлінням Android перевищила один мільйон.

Серед користувачів мобільних пристроїв, що працюють на базі Android, антивірус Dr.Web з кожним днем стає все більш затребуваним. В першу чергу це пояснюється тим, що тільки за 2011 рік кількість загроз, створених зловмисниками для користувачів цієї операційної системи, за оцінками фахівців компанії «Доктор Веб», зросла як мінімум у двадцять разів. До речі схоже зростання демонструє така послуга, як аренда авто в Киеве. Серед шкідливого ПЗ для Android переважають трояці, які розсилають платні СМС без відома користувача. Крім того, часто зустрічаються троянські програми, що крадуть конфіденційну інформацію, а також бекдори, що дозволяють виконувати на мобільному пристрої різні команди, які надходять від віддаленого командного центру.

Зараз на сайті Google Play представлені три додатки Dr.Web: безкоштовний Dr.Web для Android Light, комерційний Dr.Web для Android (з функціями Антиспам і Антизлодій) і безкоштовної бети-версії антивіруса Dr.Web 7.0 для Android (beta), що використовує «хмарні» технології. Для того, щоб скачати додаток, не вимагає якоїсь спеціальної конфігурації чи високої швидкісної спроможності.

Dr.Web для Android версії 7.0 може бути використаний на мобільних пристроях під управлінням Android 2.1 і більш старших версій. Крім модифікованого інтерфейсу, користувачі можуть оцінити можливості нового компоненту Cloud Checker, робота якого заснована на «хмарній» технології. Не секрет, що великий відсоток заражень відбувається у момент неконтрольованого переходу за посиланнями. Модуль Cloud Checker призначений для перевірки посилань, які користувач відкриває у браузері. У момент переходу посилання автоматично передається в спеціалізований «хмарний» сервіс для перевірки, чи не є той чи інший сайт шкідливим або нерекомендованим для відвідин. У разі загрози доступ до посилання блокується.

Бета-версію Dr.Web для Android 7.0. можна скачати на сайті Google Play безкоштовно.

Tags: Dr.Web, антивірус, скачати, браузер, андроїд


На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість