По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівКурортна нерухомість України стає дедалі привабливішою

30 березня 2012 р. Автор: Адмін


Кримська нерухомість

Купити будиночок біля теплого моря, щоб провести там залишок свого життя або зрідка проводити літній відпочинок? Тепер для нас ця мрія стає реальністю


Інвестиції в нерухомість України, за прогнозами аналітиків, стають все більш привабливими. І справа тут не тільки у мальовничих районах, близькості моря і прекрасному, сприятливому кліматі. Під впливом світової фінансової кризи похитнулися і ціни на курортну нерухомість, що надає виняткову можливість для тих, хто вже давно мріяв про таку покупку – нерухомості в Україні. Серед найбільш вдалих і престижних напрямів, перш за все, варто відзначити Крим і Ялту, Одесу і Севастополь, Алушту і Гурзуф.

Серед далекоглядних інвесторів, що піклуються про власне благополуччя, популярністю користуються однокімнатні квартири у вищезгаданих районах. Найприйнятніші проекти, які не є новобудовами і розташовані в безпосередній близькості до моря, починаються від $30 тисяч.

Така покупка стане для вас неймовірно вигідним вкладенням, адже рентабельність всіх проектів, що реалізовуються, в Україні росте з кожним роком. От чому навіть просте володіння нерухомістю приноситиме вам непоганий дохід і стабільність і ви отримаєте ствердну відповідь на питання можно ли играя зарабатывать деньги.

Більш того, високий дохід буде забезпечений вам і за рахунок здачі вашої нерухомості в оренду. Завдяки тривалому туристичному сезону довгий час попит мають всі без винятку об'єкти курортної нерухомості України, тому відбою від охочих пожити у вашій скромній однокімнатній квартирі в Криму не буде ніколи.

Вартість квартир, як однокімнатних, так і двокімнатних, підкоряється деяким правилам – чим більша віддаленість від моря квартири, тим менша її вартість. А це означає, що житло, розташоване на третій і подальших лініях від моря, ви можете придбати в десятки разів дешевше, ніж стандартні ексклюзивні пропозиції. При цьому саме море буде не так вже і далеко від вас – всього якихось 300-500 метрів.

Tags: Крим, курорт, море, квартири, вартістьНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість