По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівПозитивні і негативні наслідки онлайн-музики

30 березня 2012 р. Автор: Адмін


Дівчина слухає музику Добра половина естрадних виконавців свято вірять, що інтернет, а точніше, розповсюдження їх музики в Мережі – це зло і його потрібно викорінювати.

Їх можна зрозуміти, адже тепер користувач, замість того, щоб йти в музичний магазин, віддавати кругленьку суму за диск, з якою якийсь відсоток піде в кишеню виконавцю і його продюсеру, йде на сайт і скачує музику там, використовуючи програму VKMusic чи інші аналогічні додатки. В цьому випадку співак або група залишаються без свого звичного заробітку.

У такій ситуації багато представників шоу-бізнесу буквально влаштовують творчі «голодування», відмовляються випускати свою продукцію у світо і відкрито засуджують музику в інтернеті. Але чи все так погано насправді? Знаходяться відомі на весь світ творчі особи, які не акцентують основну увагу на заробітку з своїх нових пісень або альбомів. Для них людина, яка скачала музичний трек на сайті, це всього лише один новий фанат, який можливо надалі прийде на їх концерт. Не будь інтернету, він навряд чи взагалі коли-небудь почув про цю групу, пройшовши повз її диски у магазині. Адже перед ним була б відома йому музика mp3, і віддавати гроші за диск якоїсь невідомої йому групи було б просто ні до чого.

Варто також відзначити, що зустрічаються імениті музиканти, які заохочують безкоштовне розповсюдження і не бачать в цьому нічого поганого. Вони створюють всі умови, щоб ви могли безкоштовно скачати музику максимально швидко і зручно, а після насолоджуватися їх творчістю у будь-який час. Все-таки, розповсюдження продукції, хай і безкоштовне, це непогана реклама. Як і у випадку, коли газобетон купить пропонують за акційними цінами. Та й армія шанувальників і прихильниць, що росте, – це ніщо інше, як комплімент творчості.

Будь-який користувач робить усвідомлений вибір – він або купує продукцію свого улюбленого виконавця в магазині, або слухає його треки безкоштовно і в «онлайн режимі». Яким меломаном вважаєте себе ви, це ваша особисто справа, але говорити про те, що інтернет не чинить вплив на музичну індустрію сучасності – просто безглуздо.

Tags: музика, співак, шанувальник, реклама, концертНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість