По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЗручний і компактний комод замінить громіздку шафу

9 травня 2013 року Автор: Петро ВИННИК


Комод Комод – це оптимально функціональний меблевий предмет. Компактні форми і різноманітний дизайн дозволяють встановлювати його, практично, будь-де – в спальні, вітальні, коридорі, та навіть на кухні й у ванній кімнаті. Будь-який інтер’єр лише виграє від такого практичного і комфортного „гостя”. Покупцеві лише залишається ретельно підібрати комод, звернувши увагу на необхідні характеристики. Різноманіття моделей комодів дозволяє експериментувати, творчо підходити до вибору. Навіть, якщо не вдасться підібрати бажаний варіант в магазині, комод можна виготовити на замовлення.

В онлайн каталозі більш, ніж достатньо унікальних комодів, які відзначаються усіма необхідними функціями. Треба просто чітко визначитися, який саме меблевий предмет Вам необхідний, і Ви обов’язково підберете собі хороший і практичний комод. Більше дізнатися про сучасні комоди, зробити свій вибір і замовити доставку, можна за адресою lamelio.com.ua/ua/komodi. Чіткі геометричні форми комодів (прямокутні, заокруглені) дозволяють навіть наперед експериментувати з дизайном помешкання. Сьогодні вже не модно купувати громіздкі шафи, які забирають багато простору в кімнаті. А от комод – це саме те, без чого не обійтися у сучасній оселі.

Зручні й місткі комоди, зазвичай, мають загальну конструкцію: складаються з ніжок або цоколя, каркасу, висувних шухляд, стільниці та фурнітури. Дизайнери постійно креативлять з зовнішнім виглядом комодів, знаходять усілякі способи здивувати покупця, відтак і з’являються нові елементи, різновиди комодів. Така можливість існує також завдяки величезному різноманіттю матеріалів, які застосовують при виробництві комодів. Дешеві меблі можуть виготовлятися із ЛДСП, а дорожчі – масиву дуба або бука і т.п. Доволі часто можна побачити комод незвичної конструкції або з несподівано оригінальними деталями.

Сучасний комод по-різному може бути оздоблений, мати різні глибину, висоту, а окремі моделі є вбудовуваними. Проте, будь-який комод буде відрізнятися зручністю. Він також вигідно відрізняється від шафи, яка своїми габаритами, часто заступає весь оригінальній дизайн приміщення. Багатофункціональний комод дозволяє раціонально використовувати увесь свій внутрішній простір. До того ж, такі меблі можна придбати за доволі прийнятною ціною. Вибирайте собі зручний і симпатичний комод на спеціальному сайті в Інтернеті, і відчуйте на практиці усі переваги сучасних практичних меблів.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість