По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівІсторики запропонували побудувати декілька музеїв на місці готелю "Росія"


Автор: Адмін
8 лютого 2012 16:12


Володимир Путін і Сергій Собянін, будівельний майданчик на місці готелю Фахівці Державного історичного музею (ДІМ) запропонували створити разом з парковою зоною на території колишнього готелю "Росія" міжнародний музейно-виставковий центр, який повинен об'єднати Військово-історичний та Історико-етнографічний музеї, а також Музей російських грошей і Музей історії російських ремесел і промисловості, повідомила в середу Москомархітектура.

Таким чином власті міста почали знайомити городян з найцікавішими пропозиціями по розвитку території, що поступають в мерію, на місці колишнього готелю Росія.

На думку представників ДІМ, центр міг би зайняти, головним чином, ділянки території з перепадом рельєфу і підземний простір, наголошується в повідомленні.

"Завдяки різноманітності унікальних колекцій Історичного музею, нині лише частково представлених на його постійній експозиції, в стінах такого музейного комплексу москвичі і гості столиці РФ могли б дізнатися про історію армії і державних інститутів в різні періоди розвитку Росії, одержати уявлення про формування Росії як багатонаціональної держави, ознайомитися з рідкісними російськими монетами, а також прослідкувати історію розвитку російських ремесел", - вказується в матеріалах.

Нагадаємо, 20 січня прем'єр-міністр РФ Володимир Путін запропонував меру Москви Сергію Собяніну подумати над створенням паркової зони на місці знесеного готелю "Росія". Столичний градоначальник назвав дану пропозицію цікавою. Пізніше на засіданні президії уряду він також запропонував разом з парковою зоною на місці знесеного готелю побудувати ще і концертний зал.

Після цього Москомархітектура оголосила конкурс на концепцію розвитку території на місці готелю "Росія", який пройде з 1 лютого по 15 березня 2012 року. Йдеться про творчий конкурс, в якому може взяти участь кожен охочий, а учасникам не виплачуватиметься винагорода. Згідно з даними на сайті Москомархітектури, відкритий творчий конкурс припускає розробку концепції розвитку території на місці готелю "Росія" паркової зони, розміщення концертного залу і використання підземного простору для закритої пішохідної зони і паркінгу.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість