По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівНайдешевша квартира Підмосков'я продавалася в січні за 1 млн. рублів


Автор: Адмін
8 лютого 2012 15:18


Найдешевша квартира Підмосков'я продавалася в січні за 1 млн. рублів Найдешевшу квартиру, що пропонувалася на вторинному ринку Підмосков'я в січні, можна було купити за 1 мільйон рублів, розповіли рієлтори.

За їх даними, за таку ціну пропонувалося житло в місті Шатура площею 17,5 кв. метра в цегляному дев'ятиповерховому будинку.

Як передає РІА "Новини", в січні середня вартість квадратного метра на вторинному ринку Підмосков'я збільшилася на 6,5% - до 75,5 тисяч рублів, доларова ціна "квадрата" виросла на 7,2% - до 2,4 тисяч доларів.

Найбільше подорожчала нерухомість в найближчому Підмосков'ї (до 30 кілометрів) - на 6,1%, до 85,9 тисяч рублів. Найдешевша квартира в найближчому передмісті столиці РФ пропонувалася за ціною 1,5 мільйонів рублів. Наприклад, за таку ціну була виставлена на продаж однокімнатна квартира площею 22 квадратних метра в цегляній п'ятиповерхівці селища Лісової Пушкінського району. До речі, якщо говорити про недвижимость в Одессе, то ціни тут суттєво нижчі порівняно з цінами у Підмосков'ї.

Експерти розповідають, що житло в містах, розташованих на відстані від 30 до 60 кілометрів від МКАД, додало в ціні за місяць 3,6% - до 56,5 тисяч рублів за квадратний метр. У цій зоні Московської області найдешевшим об'єктом стала двокімнатна квартира за 1,5 мільйонів рублів площею 43 квадратних метра в п'ятиповерховому панельному будинку на околиці Сергієва Посаду.

Нарешті, квартири в дальньому Підмосков'ї (більше 60 кілометрів) виросли в ціні на 5,6% - до 46 тисяч рублів за "квадрат".

Загальний об'єм пропозиції вторинного ринку в Підмосков'ї за січень збільшився на 2,9% - до 38,2 тисяч об'єктів. При цьому кількість житла економ-класу виросла на 3,7%, квартир бізнес-класу стало більше на 6,1%.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість