По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВведення житла в Москві в 2011 році виросло на 20%


Автор: Адмін
8 лютого 2012 14:39


Мер Москви Сергій Собянін Майже 7 мільйонів квадратних метрів різної нерухомості ввели в Москві в 2011 році, що на 1 мільйон квадратних метрів більше, ніж в 2010 році. Про це повідомив в середу мер столиці РФ Сергій Собянін, виступаючи на колегії будкомплексу столиці.

"Введення житла минулого року виросло на 20% (в порівнянні з 2010 роком) і склало 2,1 мільйонів квадратних метрів", - сказав Собянін.

Він додав, що 822 тисячі квадратних метрів житла було передано під заселення черговикам, а також переселення громадян із старого і аварійного житла. При цьому нові квартири повністю обладнані для проживання, у них встановлені газові плити, сантехніка, та інші необхідні для негайного заселення елементи облаштування квартир.

За словами столичного градоначальника, минулий рік став для будівельного комплексу міста "непростим, відбулося переосмислення містобудівної політики".

Він додав, що в роботі містобудівного комплексу пріоритет віддається рішенню проблем, що хвилюють москвичів: транспортному будівництву, будівництву дитячих садів, шкіл, лікарень, нового житла, зокрема комерційної і торгової нерухомості, необхідної для розвитку міста.

"Реалізація відповідних проектів можлива за умови, що поява нових будівель і об'єктів не повинна погіршувати транспортну ситуацію, яка на межі в місті. В результаті такої політики кількість скарг в будівельному комплексі в значній мірі знизилася", - відзначив Собянін.

Як уточнювалося раніше, зараз житловий фонд Москви складає 217,5 млн. кв.м. В прийнятій мерією програмі "Житло" вказується, що в 2012-2016 роках в столиці РФ планується побудувати 12,7 млн. кв. м житла, з яких 3,8 млн. кв. м - за рахунок бюджету.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість