По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

Офисный особняк занимает 4 этажа общей площадью 4800 м. В 2009 году провели. . О комплексе: В Башне Федерация. . . М. Павелецкая, Большой Строченовский пер. , 4700 м2, "Продажа здания"

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівБританці все частіше думають про покупку житла за кордоном: на батьківщині криза і погана погода


Автор: Адмін
9 лютого 2009 р.


Британці все частіше думають про покупку житла за кордоном: на батьківщині криза і погана погода Кількість британців, що розглядають можливість придбання "другого будинку" за кордоном виросло в 2008 році, в порівнянні з 2007 роком, на 70%, повідомляє РІА Новини з посиланням на дані брокерської компанії Foreign Currency Direct.

"У 2008 році на 17% виросло число британців, які за умови придбання нерухомості готові переїхати в іншу країну. На 70% в 2008 році, в порівнянні з 2007 роком, збільшилося частка жителів Великобританії, які розглядають можливість покупки житла за кордоном як "другий будинок", для проведення там вихідних і відпусток", - свідчить звіт компанії Foreign Currency Direct.

Дослідження показало, що основними причинами для покупки "другого будинку" за кордоном для британців є стан економіки країни, що погіршується, і далеко не найкращий клімат. Згідно із дослідженням, в 2009 році кожен шостий британець розглядає можливість покупки нерухомості за кордоном, повідомляє сайт http://neagent.org.ua.

В той же час, як указується в звіті компанії, британці через подальше ослаблення курсу національної валюти - фунта, по відношенню до валют інших країн, не готові набувати житла за кордоном з погляду вкладення і примноження коштів.

"Частка британців, охочих інвестувати в нерухомість в інших країнах, знизилася - з 32% в січні 2008 року до 15% в січні 2009 року", - підрахували фахівці.

За словами президента компанії Foreign Currency Direct Пітера Елліса, які приводить портал, переваги британців відносно причин покупки нерухомість за кордоном істотно змінилися минулого року.

"Велика частина британців тепер розглядає придбання нерухомості в інших країнах не як об'єкт для інвестування, а із споживчої точки зору - для мешкання, відпочинку", - відзначає він.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість