По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівМВС закрило справу про ухилення від сплати податків на 450 млн. рублів


Автор: Адмін
9 лютого 2012 10:34


МВС закрило справу про ухилення від сплати податків на 450 млн. рублів Слідчий департамент МВС Росії припинив побуджену у 2008 році кримінальну справу про ухилення від сплати податків на суму більше 450 млн. рублів відносно підрядчика будівництва елітного житла в Москві ТОВ "Будівельний трест "Дон-лад", пише у четвер газета "Комерсант" .

За офіційними даними, підставою для припинення справи стали рішення арбітражних судів, згідно з якими податкові претензії до тресту, що набули чинності, були визнані необгрунтованими.

В результаті слідство, як говорять в департаменті, було вимушено припинити справу, керуючись принципом, по якому факти, що містяться в судових рішеннях, котрі набули чинності, зокрема арбітражних, вважаються встановленими і такими, що не вимагають доказу в інших справах.

За версією слідства, "Дон-лад", що ухилився від сплати податків, був генеральним підрядчиком на всіх об'єктах будівництва ГК "Дон-лад". Перевіряючи в серпні 2006 року дотримання ТОВ "законодавства РФ про податки і збори", співробітники ДЕБ МВС встановили, що будівельний трест, зареєстрований в підмосковному Одінцово, в період з 1 січня 2005 року по 30 січня 2006 року перерахував понад 2,9 млрд рублів, зокрема ПДВ - 450,207 млн. рублів, компаніям "Гермесстрой", "Техінвестстрой", "Еліттехстрой" і "Монтажстрой", що "мають ознаки фіктивності".

Проте в результаті розслідування не були встановлені фактичні керівники фірм-субпідрядників і не були одержані докази, що свідчать про те, що документи від фірм-"помоєк" могли бути виготовлені керівниками будівельного тресту.

Як нагадує газета, девелоперська імперія Максима Блажко і Дмитра Зеленова, що планувала побудувати 8 млн. кв. м житла і комерційної нерухомості, звалилася в кризу. У 2009 році бізнесмени, що заборговували ВТБ і Ощадбанку, за даними джерел, майже 100 млрд рублів, фактично втратили свій бізнес. Зараз ВТБ контролює ЗАТ "Дон-лад інвест", куди відішли майданчики, що належали, Блажко і Зеленову під будівництво житла на 3 млн. кв.м. У бізнесменів формально залишилися майданчики під будівництво офісів і торгових центрів (1,5 млн. кв. м). Зараз цими проектами займається "ДС Девелопмент".

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість