По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівРосійський ринок житла в 2011 році поставив рекорд


Автор: Адмін
9 лютого 2012 09:17


Російський ринок житла в 2011 році поставив рекорд Ринок житла РФ виріс за підсумками 2011 року на 26% і показав рекорд за об'ємом операцій купівлі-продажу квартир, проте ціни не скрізь змогли наздогнати інфляцію.

Росрєєстр зареєстрував в 2011 році 3,642 мільйонів операцій купівлі-продажу квартир в РФ. Цей результат став рекордним за останні роки: у докризовому 2007 році він складав 2,367 мільйонів штук, повідомляє агентство Reuters.

Самим провальним на ринку житла став 2009 рік, що припав на розпал кризи - тоді об'єм операцій не дотяг і до двох мільйонів. Відновлення почалося в першій половині 2010 року, спочатку в Москві і Казані, а пізніше перекинулося на інші крупні міста, де продовжується дотепер, при невеликому зростанні цін.

Згідно з даними Росрєєстра, найбільше зростання ринку відбулося в Омській області (+45%), Башкортостані (+42%). Це ті регіони, які почали відновлюватися після кризи останніми, їх зростання припало на минулий рік. Найслабкіші показники за підсумками 2011 року, навпаки, у суб'єктів федерації, які почали рости після кризи першими і встигли відновитися ще в 2010 році - Москва і Татарстан.

Проте, Москва за підсумками 2011 року поставила власний рекорд, за обсягами операцій перевищивши історичний максимум в 90 тисяч операцій, зафіксований у 2003 році.

При цьому значного зростання цін, яке, як правило, супроводжує підвищення купівельної активності, у 2011 році не було - ціни піднялися зіставно з рівнем інфляції. За оцінками учасників ринку, це зростання в Москві було в межах 5-9%.

Серйозне зростання об'єму операцій аналітики пояснюють низькими ставками по іпотеці (від 8%), які трималися весь 2011 рік, а також за рахунок відстаючих у відновленні регіонах (наприклад, Омська область), в яких після кризи 2008 роки квартирні операції лише недавно повернулися.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість