По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

Сочинки В Сочи работают самые красивы проститутки сочи, они всегда готовы приехать к Вам и помочь хорошо провести время. Найти их можно не выходя из дома на сайте SOCHINKI.INFO

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ московському музеї Зої Космодемьянськой влаштували "бомжатник"


Автор: Адмін
9 лютого 2012 16:48


У московському музеї Зої Космодемьянськой влаштували 'бомжатник' У старій будівлі московської школи 201 на "Войковській", де вчилася легендарна партизанка Зоя Космодем'янська, знаходиться її музей, в якому забуті і гинуть історичні експонати. Школа переїхала в нову будівлю, але там для музею відвели тільки маленький клас замість чотирьох меморіальних залів. Скоро в старій будівлі почнеться ремонт, і все, що ще залишилося, буде знищено, пише "Комсомольська правда".

Як розповідає газета, в особливо обладнаній меморіальній кімнаті ще рік, два тому зберігалася історична обстановка. Нині ж тут можна застати тільки потертий диван з квартири Космодем'янських з накинутою на нього ковдрою. На підлозі валяються речі Космодем'янських - їх стягнули з музею бомжі і розстелили для сну.

Наукові співробітники Музею історії Москви лише розводять руками - речі настільки побиті молю, що відновленню не підлягають. Довкруги грязь і недопалки, паскудні написи на стінах про Героїв Радянського союзу, залишені тими, за кого вони віддали своє життя.

Всередині класу, в якому вчилася Зоя, - розкидані віялом презервативи. "Їх багато, десятки тільки навколо матраца, кимось вдало розміщеного прямо між розбитими бюстами двох Героїв Радянського Союзу: Зої Анатоліївни Космодем'янської і її брата, старшого лейтенанта Олександра Космодем'янського. Останній розбитий ударом кувалди прямо в потилицю", - розповідає "Комсомолка".

Прямо під ногами також валяється розбита панорама села Петрищево, зроблена вручну півстоліття назад. "Вона була зібрана з декількох тисяч деталей, - ділиться супроводжуючий краєзнавець. - Дивіться, кожен будинок дбайливо відтворений у всіх деталях, так, як це було в листопаді 1941-го, коли загинула Зоя. Ось позначено місце полонення, ось хата, де її катували всю ніч, ось тут - місце страти".

Як заявив у відповідь на запитання, директор школи 201, всі цінні експонати звідти вивезені, а що там залишилося - не представляє історичної цінності.

Керівнику нового меморіального музею Зої Космодем'янської Наталія Косова повідомила, що тепер експозиція займає всього одну кімнату. Все тепер можна подивитися за п'ять хвилин.

Зоя Космодем'янська (1923 -1941) - червоноармієць диверсійно-розвідувальної групи штабу Західного фронту. Перша жінка, удостоєна звання Герою Радянського Союзу (посмертно) під час Великої Вітчизняної війни. Стала символом героїзму радянських людей у ВВВ. Її образ відображений у художній літературі, публіцистиці, кінематографі, живописі, монументальному мистецтві, музейних експозиціях.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість