По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Коркіно трьом жінкам доведеться повернути материнський капітал


Автор: Петро ВИННИК
9 травня 2012 15:18


Жінки використовували гроші не за призначенням

Материнський капітал Судом задоволені три позови прокурора міста про стягнення материнського капіталу на користь Пенсійного фонду. Три мами, які зустріли вердикти судів із сльозами на очах, повинні будуть повністю повернути гроші, оскільки використовували їх не за цільовим призначенням.

Старший помічник прокурора Людмила Рейн розповіла, що в двох випадках молоді жінки купували будинки, не проживали в них, не включали дітей в пайову власність, а незабаром перепродували нерухомість третім особам. Можливо, матусі витрачали гроші на благо сім'ї, але не за прямим призначенням, причому, всупереч власноручно підписаним нотаріальним зобов'язанням.

У третьому випадку жінка просто не віддала гроші продавцю будинку. Операція купівлі-продажу визнана недійсною. Після суду у сім'ї не залишилося ні будинку, ні виплат за народження другої дитини. Характерно, що всі мами намагалися обготвити капітал за допомогою «чорних» ріелторів, навіть не дізнавшись повністю імена і прізвища «добродійників». Виконання судових рішень знаходиться на контролі прокурора міста Коркіно Сергія Парфенюка.

На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість