По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівНайбільший логістичний центр створюють на базі Осетровського річкового порту в Усть-Куті


Автор: Аліна БОДРОС
9 травня 2012 15:18


Річковий портКомпанія «Старвей Управління Проектами» створює на базі ВАТ «Осетровський річковий порт» в Усть-Куті найбільший на Лені логістичний центр. Основна мета створення центру – надання комплексу послуг за такими нарямками як управлыння ланцюжком постачань, доставка грузов від постачальника до складу замовника, а також сервісне обслуговування нафтовидобувних і судноплавних компаній.

Зараз під управлінням «Старвей» консолідовані активи ВАТ «Осетровський річковий порт» (у жовтні минулого року держпакет - 51% акцій - підприємства був проданий на аукціоні) і ТОВ «Річсервіс» (Якутія). Найбільші складські і перевантажувальні потужності в Усть-Куті, причал у Вітімі (Якутія), бази зберігання у Вітімі, Пеледуї, Ленську, вантажоперевізний флот є надійною базою для створення на Лені великого комплексу з наданню повного спектру послуг для вантажовідправників.

На сьогодну суднове і кранове господарство порту вже розпочало навігацію. Навігація почалася протягом трьох днів після завершення льодоходу на Лені. Про свою готовність до навігації також доповіли представники інших підприємств Ленського басейну. Короткі терміни навігації на півночі Іркутськкої області і в Якутії цього року ускладнені маловодністю приток Лени. Разом з тим наголошується збільшення обсягів перевезення, повідомляє прес-служба ВАТ «Осетровський річковий порт».

На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість