По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЗабудовники і ріелтори рекламують нерухомість в соціальних мережах


Автор: Дмитро БРАЙЧЕВСЬКИЙ
9 травня 2012 15:18


Соціальні мережіКомпанія В умовах зниження активності на ринку нерухомості девелоперські компанії і ріелторські агентства все частіше вдаються до соціальних інтернет-співтовариств для просування своїх об'єктів і залучення покупців.

Так, індійська компанія Tata Housing Development Company використовує соціальні медіа — Facebook, Twitter, YouTube, Flickr, LinkedIn — для оптимально ефективної реклами побудованих житлових будинків. І це збільшило продажі компанії на 20-25%.

Компанія Lodha Group звернулася до соціальних мереж інтернету не тільки для залучення нових покупців. За словами віце-президента Lodha Group з маркетингу Гоша Самджавала, мета компанії полягає в залученні великого пулу активних користувачів у соцмережах, інформуванні, залученні і взаємодії з ними і їх однолітками. Це допомагає створювати позитивну ауру навколо бренду компанії і впливає на рішення про покупку нерухомості, пише Hindu Businessline.

А фахівці Group Infracom з Мумбая відзначають, що ці веб-сайти не тільки полегшують покупку будинку, але і допомагають забудовникам у продажі і отриманні коштів їх об'єктів для підтримки нових проектів, які застопорилися через відсутність фінансів.

Маркетологи будівельних компаній і агентств з нерухомості Індії відзначають, що на ринок житла приходять покупці нового покоління — покоління активних користувачів інтернету і його соціальних медіа-платформ.

На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість