По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Москві почався знос стадіону Динамо - можливо, знесуть весь. Градозахисники б'ють тривогу і їдуть рятувати


Автор: Адмін
10 лютого 2012 16:03


У Москві почався знос стадіону Динамо - можливо, знесуть весь. Градозахисники б'ють тривогу і їдуть рятувати У Москві почали зносити стадіон "Динамо", заявили у п'ятницю в громадському русі "Архнадзор". Пізніше це підтвердив забудовник стадіону, завіряючи, що конструкції, котрі зносяться, не представляють історичної цінності.

За словами координатора "Архнадзора" Юрія Єгорова, знос почався з дальньої сторони від метро, "але, мабуть, передбачається знести його повністю".

Єгоров відзначив, що стадіон мав статус об'єкту культурної спадщини, і ніяких розпоряджень уряду про зняття з нього охоронного статусу, яким стадіон наділений з 1987 року, не видавалося, повідомляє "Інтерфакс".

Проте, за його словами, минулого тижня з'явилося розпорядження про те, що стадіон підлягає реконструкції. Єгоров повідомив, що до стадіону їдуть юристи "Архнадзора", щоб дізнатися, на підставі яких документів йде знос.

Пізніше у п'ятницю забудовник стадіону "Динамо", компанія ВТБ Арена парк розповсюдила прес-реліз, в якому повідомляє, що з моменту відкриття стадіону збережена тільки вхідна зона - Центральні ворота з боку Західної трибуни, які виходять на Ленінградський проспект, а Східна, Північна і Південна трибуни "значно молодше". "Вони були розібрані і перебудовані до Олімпіади 1980 року, тобто не мають ніякої історичної цінності з погляду матеріалів. Таким чином, виходить, що історія легендарного "Динамо" - це майже століття, а вік стадіону в нинішній зовнішності - всього 30 років", - відзначили в прес-службі забудовника.

2 лютого на стадіоні "Динамо" побував мер Москви Сергій Собянін, де йому розповіли про реконструкцію споруди. Представник інвестора, стадіону, що займається реконструкцією, старший віце-президент банку ВТБ Андрій Перегудов розповів тоді Собяніну, що стадіон може бути відкритий після реконструкції в грудні 2015 року, хоча спочатку роботи планувалося завершити у 2016 році.

В ході огляду стадіону Собянін ознайомився з експозицією, що демонструє минуле футбольної арени і проекти її реконструкції. Як підкреслив мер, сучасний стадіон буде створений на збереженій основі старого. А.Перегудов відзначив, що збереження історичної зовнішності споруди - принциповий момент.

Територія стадіону "Динамо" є об'єктом культурної спадщини (визначним місцем) регіонального значення. Проект комплексної реконструкції території стадіону реалізує громадсько-державне об'єднання "Всеросійське фізкультурно-спортивне товариство "Динамо" спільно з ВАТ "Банк ВТБ" за підтримкою Російського футбольного союзу.

В рамках проекту буде здійснена комплексна реконструкція великої спортивної арени стадіону та інших об'єктів, розташованих на його території. Також буде відновлена історична зовнішність стадіону "Динамо". Роботи проводитимуться за рахунок інвесторів.

Одночасно з реконструкцією стадіону буде відновлена паркова зона з реконструкцією зелених насаджень і дорожно-тротуарної мережі, створенням додаткових можливостей для відпочинку і занять спортом городян.

В даний час ведуться передпроектні і проектні роботи, а також роботи з підготовки будівельного майданчика. Так, з території комплексу "Динамо" виведені непрофільні торгові намети і об'єкти харчування, здійснений демонтаж належних зносу відкритого і закритого плавальних басейнів, початі роботи із створення і перекладання комунікацій.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість